16:38 , 1403/2/24
کد خبر: 000047911
بازدید: 12997
مهدی هاشمی رفسنجانی الان کجاست

سوالی که این روزها مطرح است؛ مهدی هاشمی رفسنجانی الان کجاست؟

مهدی هاشمی رفسنجانی در سال ۱۳۹۴ به اتهام اختلاس، ارتشا و مسائل ضد امنیتی به ۱۰ سال حبس محکوم شد. پس از طی کردن دوران محکومیت خود آزاد شد.

انقلاب با حبس مهدی هاشمی تمام می‌شود؟/ پشت پرده هجمه خانوادگی - خبرگزاری  مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

مهدی هاشمی در حال حاضر فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی خود را ادامه می‌دهد. او ریاست مجمع پیشرفت و توسعه علوم انسانی دانشگاه مفید را بر عهده دارد و همچنین به عنوان مشاور اقتصادی پدرش، اکبر هاشمی رفسنجانی، فعالیت می‌کرد.

لازم به ذکر است که برخی از منابع خبری گزارش داده‌اند که مهدی هاشمی ممنوع الخروج شده است. با این حال، این موضوع به طور رسمی توسط مقامات قضایی تأیید نشده است.

در اینجا به برخی از فعالیت‌های اخیر مهدی هاشمی رفسنجانی اشاره می‌کنیم:

حضور در جلسات و همایش‌های مختلف: مهدی هاشمی در جلسات و همایش‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی حضور می‌یابد و به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

 

نوشتن مقالات و یادداشت‌ها: مهدی هاشمی مقالات و یادداشت‌هایی در زمینه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در روزنامه‌ها و وب‌سایت‌های مختلف منتشر می‌کند.

 

فعالیت در فضای مجازی: مهدی هاشمی در فضای مجازی نیز فعال است و از طریق حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی با مردم ارتباط برقرار می‌کند.

مهدی هاشمی رفسنجانی یکی از چهره‌های شناخته شده در ایران است و فعالیت‌های او همواره مورد توجه رسانه‌ها و افکار عمومی قرار دارد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید