13:54 , 1403/3/21
کد خبر: 000050818
بازدید: 1140
مهدی قایدی در بازار نقل و انتقالات

مهدی قایدی در آستانه جدایی از اتحاد کلباء؛ مشتریان داخلی و خارجی در صف!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا,مهدی قایدی، مهاجم ایرانی، پس از درخشش در فصل گذشته لیگ امارات، با پیشنهادات متعددی از تیم‌های مختلف در لیگ‌های امارات، قطر و ایران روبرو شده است.

قایدی که فصل گذشته به صورت قرضی در تیم اتحاد کلباء بازی می‌کرد، عملکردی فوق‌العاده داشت و به عنوان یکی از ستاره‌های لیگ امارات شناخته شد.

روزنامه الخلیج امارات در این باره نوشت: "مهدی قایدی یکی از بازیکنان خوب لیگ بود که مشتریان زیادی دارد. او دو سال دیگر با الاهلی قرارداد دارد. اتحاد کلباء خواستار ادامه همکاری با قایدی است."

این روزنامه در ادامه با اشاره به پیشنهادات این بازیکن نوشت: "قایدی پیشنهادهایی از لیگ امارات، لیگ قطر و لیگ ایران دارد و باید دید که در نهایت باشگاه الاهلی چه تصمیمی درباره‌اش می‌گیرد."

گفتنی است که قایدی در سال 1399 با عقد قراردادی پنج ساله به تیم الاهلی امارات پیوست. او در دو فصل گذشته به صورت قرضی در استقلال و اتحاد کلباء بازی کرده است و برخی رسانه‌های اماراتی از احتمال بازگشت او به الاهلی در فصل آینده خبر می‌دهند.

هنوز مشخص نیست که قایدی در نهایت چه تصمیمی برای آینده خود خواهد گرفت، اما بدون شک حضور او در هر تیمی می‌تواند به آن تیم کمک زیادی کند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید