12:11 , 1403/3/22
کد خبر: 000050940
بازدید: 1148
مهدی طارمی در اوج آمادگی

مهدی طارمی، مهاجم بی‌بدیل فوتبال ایران، بار دیگر با عملکردی درخشان در مرحله مقدماتی جام جهانی، نویدبخش روزهایی خوش برای هواداران در جام جهانی ۲۰۲۶ قطر است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از پارس,طارمی در 4 بازی اخیر تیم ملی، 3 بار عنوان بهترین بازیکن زمین را کسب کرده است. او در دیدار رفت برابر هنگ کنگ و ترکمنستان به دلیل درخشش سردار آزمون و محمدحسین کنعانی‌زادگان، از رسیدن به این عنوان بازماند، اما در سایر بازی‌ها، مهره کلیدی تیم ملی بوده است.

طارمی در بازی رفت برابر ازبکستان، یک گل به ثمر رساند و با کسب نمره 7.54، بهترین بازیکن زمین شد. او در بازی برگشت برابر ترکمنستان، با یک پاس گل نقشی کلیدی در پیروزی ایران ایفا کرد و با نمره 9.71، عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

طارمی در بازی برگشت برابر هنگ کنگ، 3 گل از 4 گل ایران را به ثمر رساند و با نمره 9.51، بار دیگر بهترین بازیکن زمین شد. او در صورت تکرار این عملکرد در بازی امروز برابر ازبکستان، برای چهارمین بار در این مرحله عنوان بهترین بازیکن زمین را کسب خواهد کرد.

طارمی با 50 گل زده در کنار کریم باقری در رده سوم برترین گلزنان تاریخ تیم ملی ایران قرار دارد. او در صورت گلزنی در بازی امشب، به تنهایی در رده سوم این رده بندی قرار خواهد گرفت.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید