12:07 , 1403/4/18
کد خبر: 000056864
بازدید: 1159
مهاجم جنوبی در آستانه تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس امروز بار دیگر با مهاجم جنوبی خود دیدار خواهد داشت تا مذاکرات برای تمدید قرارداد را از سر بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,بعد از تمدید قرارداد با مرتضی پورعلی گنجی و وحید امیری، اکنون سرخ‌ها امیدوارند شرایط برای ادامه همکاری با مهاجم جنوبی‌شان نیز مثبت پیش رفته و بار دیگر با وی کار را ادامه دهند.

عیسی آل کثیر در پنجره تابستانی فصل گذشته نیز با رضا درویش به عنوان مدیرعامل این تیم دچار چالش شده بود و این اختلاف مالی باعث شد تا مسیرش به سمت سپاهان کج شود. با این حال بعد از نیم فصل حضور در جمع طلایی‌پوشان این مهاجم جنوبی بار دیگر با سرخ‌ها وارد مذاکره شده و به جمع شاگردان اوسمار ویرا اضافه شد.

آل کثیر در بازگشت به جمع پرسپولیسی‌ها بار دیگر روند گلزنی‌اش را ادامه داد و توانست عملکرد موفقی در مسیر قهرمانی این تیم برای خود شکل دهد.

اکنون مهاجم جنوبی پرسپولیس در مذاکرات ابتدایی با رضا درویش با اختلاف مالی برای تمدید قرارداد همراه شده است. با این حال مذاکرات طرفین که طی ساعات اخیر با شدت بیشتری همراه شده، در نهایت باعث شد تا آنها به عدد مدنظر نزدیک شوند و قرار است طی ساعات آتی با حضور در باشگاه، قرارداد این بازیکن نیز تمدید شود.

پرسپولیس در حال حاضر تنها ابوالفضل بابایی را به عنوان تنها مهاجم تحت قرارداد در لیست خود می‌بیند و امیدوار است بتواند تا پیش از شروع تمرینات، با دیگر گزینه‌های خود در این پست به نتیجه مثبت نزدیک شود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید