15:17 , 1403/3/22
کد خبر: 000050995
بازدید: 1140
مشکلات حمل و نقل کیش در دست بررسی مسئولان

محمد مهدی احمدی از پیگیری های سازمان منطقه آزاد کیش برای ورود خودرو به این منطقه در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت : با اهتمام جدی مسئولان برای حل مشکلات حوزه حمل و نقل و ضرورت توجه جدی به درخواست های کیشوندان ، نوسازی ناوگان در سالجاری اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از خبر آنلاین ، محمد مهدی احمدی سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش با اعلام اجرایی شدن یک برنامه مدون مدیریت شهری با شاخص های کمی و کیفی سنجش پذیر در این شرکت اظهار داشت: ارائه نتایج فعالیت ها به صورت شاخص های قابل ارزیابی و ملموس برای شهروندان و پاسخگویی به مطالبات به حق مردمی وظیفه ماست که برای تحقق آن تمام توان خود را بکار می گیریم.
احمدی تصریح کرد: مردم باید نتیجه فعالیت های شرکت عمران، آب و خدمات و تاثیر آن در افزایش رفاه شهروندان را در سطح شهر احساس کنند.
وی تقویت زیست پذیری ، توسعه زیر ساخت های شهری و افزایش رفاه شهروندان را محور اصلی فعالیت های شرکت عمران ، آب و خدمات برشمرد و گفت: شرایط کنونی جزیره در حوزه زیر ساخت های شهری وضعیت خوبی است اما با توجه به استاندارد های بالای این منطقه در جایگاه قطب گردشگری کشور و مطالبات به حق مردمی باید برای رسیدن به نقطه ایده آل تلاش مضاعف داشته باشیم.
سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات در خصوص برنامه های در دست اقدام این شرکت گفت: اجرای عملیات آسفالت معابردر هسته مرکزی شهر و محلات مسکونی که با هدف بهبود کیفیت آسفالت در فصول خنک تر سال قوت می گیرد ، توسعه شبکه فاضلاب و نوسازی شبکه فرسوده ، تامین زیر ساخت های لازم جهت مدیریت روان آبهای سطحی و نوسازی مبلمان شهری سازگار با زیست بوم و اقلیم کیش از جمله برنامه های در دست اقدام شرکت است .
وی همچنین از پیگیری های سازمان منطقه آزاد کیش برای ورود خودرو به این منطقه در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و افزود: با اهتمام جدی مسئولان برای حل مشکلات حوزه حمل و نقل و ضرورت توجه جدی به درخواست های شهروندان ، نوسازی ناوگان در سالجاری اجرایی خواهد شد.
محمد مهدی احمدی همچنین از ارتقای سطح کیفی خدمات در حوزه ایمنی شهری با بروز رسانی تجهیزات مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش خبر داد.
سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش با ابراز خرسندی از زیر ساخت های خوب ورزشی در کیش بر ضرورت نوسازی برخی تجهیزات این بخش تاکید کرد و اظهار داشت: برگزاری بیش از ۱۷۰۰ رویداد ورزشی ملی و بین المللی و کسب بیش از ۳۰۰ مدال توسط ورزشکاران کیش بیانگر ظرفیت ارزشمند این حوزه برای رونق کیش است .

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید