15:37 , 1401/11/4
کد خبر: 000019194
بازدید: 1615
مسی وکیلش را برای نجات دنی آلوز فرستاد

روز گذشته اعلام شد که خانواده آلوز با وکیل او قطع همکاری کردند و اکنون وکیل ستاره آرژانتینی پیگیر این پرونده خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، روز جمعه دنی آلوز در قرارگاه مرکزی پلیس شهر بارسلونا حاضر شد تا در مورد تعرض جنسی به یک زن تفهیم اتهام شود. سه هفته پیش، یک زن جوان با مراجعه به پلیس ادعا کرد که دنی آلوز در باشگاه شبانه به وی تعرض کرده است. پس از آن پرونده‌ای علیه آلوز تشکیل شد و او پس از تفهیم اتهام زندانی شد.

1794703

آلوز ابتدا به زندان برایانز 1 منتقل شد ولی برای تامین امنیت جانی، به زندان کوچکتر برایانز 2 انتقال یافت. روز گذشته اعلام شد که خانواده آلوز با وکیل او قطع همکاری کرده اند چرا که او را فاقد صلاحیت لازم به منظور رهایی آلوز از این مخصمه می دانستند. امروز خبر رسید که کریستوبال مارتل، وکیل لیونل مسی، وکالت آلوز را قبول کرده است.

1794702

مارتل متولد کارکاس ونزوئلاست ولی از کودکی در جزایر قناری بزرگ شده و مدرک خود را نیز از دانشگاه بارسلونا دریافت کرده است. او سابقه بسیار خوبی در حل کردن پرونده های قضایی جنجالی دارد و هنر او در رسیدن به توافق با شاکی است.

مارتل در قضیه فرار مالیاتی لیونل مسی و نیز جوزپ لوییس نونیز، رئیس سابق بارسا، توانست پرونده را به خوبی و با پرداخت غرامت حل و فصل کند. او در قضیه شکایت سانتوس در مورد انتقال نیمار به بارسلونا در سال 2013 نیز موفق عمل کرد و اخیرا توانست این پرونده را پس از سال ها کشمکش حل و فصل کند.

حالا همه منتظر هستند تا او بتواند دنی آلوز را نیز از این مخمصه بزرگ نجات دهد.

بیشتر بخوانید: ژاوی از رسوایی دنی آلوز شوکه شد

قاضی با آزادی دنی آلوز به قید وثیقه مخالفت کرد

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید