08:02 , 1403/3/22
کد خبر: 000050895
بازدید: 1184
مسعود پزشکیان: همش می‌گوییم مقصر آمریکاست

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: همش می‌گوییم مقصر آمریکا است. مقصر ما هستیم چون پاسخگو نیستیم و سفره دیگری برای خودمان پهن کردیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایونا به نقل از خبر آنلاین: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: همش می‌گوییم مقصر آمریکا است. مقصر ما هستیم چون پاسخگو نیستیم و سفره دیگری برای خودمان پهن کردیم.

مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بخشی از برنامه گفتگوی ویژه خبری گفت: زمانی می‌توانیم ضریب‌های اقتصادی را درست کنیم که ما مسئولین شرایط خود را با شرایط مردم یکسان کنیم. تقصیر از ماست، ما مقصر هستیم که برابر مشکلات شکل گرفته اصلا پاسخ نمی‌دهیم، باید خودمان را اصلاح کنیم اگر خودمان را اصلاح کنیم مردم به ما اعتماد می‌کنند.

وی گفت: برویم سر سفره‌ای بنشینیم که برای مردم پهن کردیم. اگر نیست برای هیچ کس نباشد.

پزشکیان گفت: نخست وزیر سوئد بیماری پیدا کرد، برای نوبت عمل ۶ ماه منتظر ماند. در آخر این موضوع رسانه‌ای شد که در نوبت عمل است. میتوانست در بیمارستان دولتی عمل کند یا بیمارستان خصوصی نوبت بگیرد و عمل کند و یا به کشورهای دیگر برود، اما نمی‌خواست خارج از سفره مردم برای خود خدمت بگیرد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما برای عده‌ای مدارسی را ایجاد کرده‌ایم که با هزینه‌های سرسام‌آور اداره می‌شود و کسانی که وارد دانشگاه‌های دولتی می‌شوند نیز از این دانشگاه‌ها هستند، افزود: اگر می‌خواهیم ضریب جینی اصلاح شود باید بر اساس عدالت آموزش و خدمات سلامت ارائه دهیم و به سالمندان و مناطق محروم توجه ویژه کنیم. باید مسئولان بر سر سفره‌ای بنشینند که مردم نشسته‌اند؛ اگر این کار را انجام دهیم مردم می‌توانند به ما اعتماد کنند اما اگر این کار را نکنیم ظریب ها صرفا عددهایی است که نوشته شده است و محقق نمی‌شود و در نهایت نیز تقصیر را نمی‌پذیریم و به گردن آمریکا می‌اندازیم.

وی افزود: وقتی رفتار خود را اصلاح کنیم، مردم نمی‌روند و ناراحت نمی‌شوند. همش می‌گوییم مقصر آمریکا است. مقصر ما هستیم چون پاسخگو نیستیم و سفره دیگری برای خودمان پهن کردیم.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید