16:56 , 1402/6/26
کد خبر: 000033407
بازدید: 1117
مسخره توییتری مسی + عکس

آتلانتا یونایتد در یک پیام توییتری سعی کرد که حسابی مسی را مسخره کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از فرارو:، آتلانتا یونایتد در یک پیام توییتری سعی کرد که حسابی مسی را مسخره کند. در حقیقت آنها در یک پیام در شبکه اجتماعی اکس به صورت کنایه وار کنایه وار به بازیکن آرژانتینی حمله کردند. مسی به خاطر مصدومیتی جزئی مقابل آتلانتا یونایتد حضور پیدا نکرد تا خودش را برای بازی فینال اوپن کاپ آماده کند.

تمسخر مسی توسط باشگاه آمریکایی با یک پیتزا!

مسی که به آتلانتا  سفر نکرده بود، در کنار خانواده اش ماند. لئو جمعه شب تصویری از پیتزا خوردنش در کنار خانواده اش منتشر کرده بود. در پایان بازی بامداد امروز، صفحه آتلانتا یونایتد تصویری از یک پیتزا را منتشر کرد که با گوجه های آن حرف L به نشانه کلمه Loser (به معنی بازنده) نقش بسته  است. آتلانتا با کنایه توضیح این تصویر نوشته است:" بفرمایید پیتزا برای سفر!"

کمی بعد صفحه انگلیسی آتلانتا یونایتد پیام دیگری از جشن بازیکنان این تیم در رختکن منتشر کرد که به این عبارت اشاره شده بود:"هم بگویید پنیر!" تا اشاره دیگری به پنیر پیتزا صورت بگیرد و لئو باز هم مورد تمسخر قرار بگیرد!

تاتا مارتینو سرمربی اینتر میامی در پایان بازی گفت که از دو روز پیش تصمیم گرفته بود که به مسی استراحت بدهد چرا که نگران بوده که حضور این بازیکن در این بازی باعث تشدید مصدومیتش شود.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید