11:46 , 1401/9/1
کد خبر: 000016695
بازدید: 1167

روایت خبرگزاری دولت از این روزهای جوانرود؛

مرگ مشکوک سه معترض در جوانرود/ به آتش کشیدن دو خانه سازمانی

خبرگزاری ایرنا گزارشی از وضعیت جوانرود را به نقل از یک مقام آگاه منتشر کرده که در آن از مرگ مشکوک سه معترض خبر داده شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایونا، این مقام آگاه به ایرنا گفته است که در درگیری های یکشنبه شب جوانرود سه اغتشاشگر کشته شده اند.

این منبع آگاه در توضیح بیشتر این مطلب اظهار کرد: عصر یکشنبه(29 آبان) عده ای از آشوبگران در برخی نقاط جوانرود ناامنی های ایجاد کردند که این ناامنی ها تا پس از اذان مغرب نیز ادامه یافت و در نهایت درگیری ها چنان بالا گرفت که شاهد حمله به اماکن دولتی و به آتش کشیدن دو واحد در بلوک های سازمانی دولتی بودیم.

وی همچنین به کشته شدن سه اغتشاشگر در جریان این درگیری ها اشاره کرد و افزود: مرگ این افراد به شیوه ای مشکوک صورت گرفته است.

این منبع آگاه در ادامه به مماشاتی که طی دو ماه گذشته در برخورد با اغتشاشگران صورت گرفته، عنوان کرد: نیروهای امنیتی و پلیس طی این مدت با خویشتن داری و مماشات با آشوبگران برخورد کردند و تمام تلاش آنها این بود که از هیجانات القایی به شهر جلوگیری شود و بر همین اساس از سلاح های جنگی استفاده نکردند.

وی ادامه داد: حال نیز دلیل کشته شدن این افراد در دست بررسی است و تاکید شورای تامین این است که در برابر اغتشاشگران خویشتنداری شود اما با این حال درباره این حادثه و تیراندازی ها سئوالات جدی وجود دارد که پس از انجام بررسی های لازم در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.

این منبع آگاه همچنین اظهار کرد که قرار است امروز مراسم تشییع کشته شدگان این حوادث در جوانرود برگزار شود.

           

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار