15:18 , 1403/4/18
کد خبر: 000056904
بازدید: 1143
مردی در شیراز اعضای خانواده خود را گروگان گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان لامرد از دستگیری جوانی ۳۱ ساله خبر داد که به علت اختلافات مالی اعضای خانواده خود را گروگان گرفته بود.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا به نقل از صد آنلاین ، محسن لشکری امروز، ۱۷ تیرماه با اعلام این خبر اظهار کرد: روز گذشته، ۱۶ تیرماه در پی اعلام به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره گروگانگیری در یکی از محلات شهرستان لامرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی سریعا به محل مورد نظر اعزام و در بررسی‌های اولیه مطلع شدند فردی ۶ نفر از اعضای خانواده خود(پدر، مادر، خواهر، داماد و 2 فرزند وی) را در یکی از اتاق‌های منزل گروگان گرفته و آنان را با اسلحه تهدید به قتل می‌کند.

فرمانده انتظامی لامرد ادامه داد: ماموران با اقدامات فنی موفق شدند در یک اقدام غافلگیرانه گروگانگیر که یک قبضه اسلحه کلت در دست داشت را دستگیر و ۶ نفر گروگانگیران را صحیح و سالم آزاد کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس، لشکری با بیان اینکه متهم علت و انگیزه گروگانگیری را اختلافات مالی با پدرش اعلام کرد، گفت: گروگانگیر برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید