09:41 , 1402/11/23
کد خبر: 000041418
بازدید: 1234
مدارس این 5 شهر تعطیل شد

مدارس 5 شهر استان سیستان و بلوچستان تعطیل و فعالیت اموزشی به صورت انلاین و در شبکه شاد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار آموزش ایونا، مدارس 5 شهر استان سیستان و بلوچستان تعطیل شد.

جزئیات تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان

در روز دوشنبه، داود گلی، فرمانداری های شهرستان های چابهار، کنارک، زرآباد، دشتیاری و پلان در استان سیستان و بلوچستان اعلام کردند که با توجه به اخطاریه سطح نارنجی اداره کل هواشناسی، فعالیت آموزشی مدارس شیفت صبح در این مناطق برای امروز به صورت غیرحضوری خواهد بود. این تصمیم به منظور مقابله با تشدید بارندگی ها و به دنبال تصمیم ستاد مدیریت بحران اتخاذ شده است.

در ادامه محسن حیدری، مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان، اطلاعات جدیدی ارائه داده است. او به تشدید فعالیت سامانه بارشی در شهرهای ساحلی و ارتفاعات جنوبی استان اشاره کرده و هشدارهایی را برای مناطق چابهار، دشتیاری، زرآباد، فنوج، کنارک، و ارتفاعات جنوبی سرباز، راسک، لاشار، نیکشهر، قصرقند و رخداد صادر کرده است.

حیدری با بیان اینکه افراد باید از اسکان در حاشیه مسیل ها و رودخانه های فصلی در زمان بارندگی خودداری کنند، اظهار کرده است که پاکسازی دهانه پل ها و لایروبی کانال ها و آبروها هرچه سریعتر انجام شود. او همچنین به کشاورزان توصیه کرده است که از محصولات کشاورزی محافظت کنند و برای کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.

در پایان جزئیات تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان، گلی تاکید کرده است که اطلاعات درباره نحوه فعالیت مدارس در شیفت عصر از طریق وبگاه و کانال های ارتباطی اداره کل هواشناسی اطلاع رسانی خواهد شد و از توجه به شایعات فضای مجازی پرهیز شود. تمام اقدامات اعلام شده به منظور حفظ ایمنی و کاهش خطرات احتمالی جلوگیری از هر گونه آسیب به جامعه در شرایط بارش های شدید در این استان است.

مدارس این 5 شهر تعطیل شد

منبع: ایرنا

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید