15:21 , 1401/12/17
کد خبر: 000021525
بازدید: 1385
محموله موادمخدر در  شکم مادر کاشمری/ پسرهایش قاچاقچی بودند

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر در استان خراسان رضوی، اعلام کرد یک مادر و دو پسر جوان قاچاقچی اش را که در حال بلعیدن بیش از ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک بودند، بازداشت کرده است.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، سرهنگ حسین احمدی اظهار داشت که در جریان بازرسی محورهای ارتباطی، ماموران مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کاشمر، ۲ خودروی پژو ۴۰۵ و پراید را که مشکوک به حمل مواد مخدر بودند، تشخیص دادند و آنها را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی کاشمر، افزود: تحقیقات اولیه درباره مادر و دو پسر ۲۴ و ۲۸ ساله، شک و تردید پلیس را افزایش داد و موضوع بیشتر مورد بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: با انجام تحقیقات بیشتر توسط مأموران انتظامی، مشخص شد که متهمان با هدف قاچاق، ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک را با پلاستیک بلعیده و از استان‌های جنوبی کشور به خراسان رضوی وارد شده بودند.

سرهنگ احمدی با اشاره به حرکت این افراد در مسیر سبزوار، گفت: با کشف این مقدار مواد مخدر، تحقیقات درباره این پرونده با دستورات مرجع قضایی ادامه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر همچنین از کشف یک کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک بلعیده شده توسط یک متهم در یک عملیات دیگر خبر داد و اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشمر حین بررسی خودروهای عبوری، به راننده یک دستگاه خودرو جیلی مظنون شدند و این خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ احمدی اظهار کرد که پس از بررسی‌های اولیه توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در مورد خودروی جیلی در محور مواصلاتی شهرستان کاشمر، با هماهنگی مقام قضائی راننده خودرو برای تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی منتقل شده است. وی همچنین به این موضوع افزود که در تحقیقات بعدی پرونده، مأموران انتظامی توانستند یک کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک را که راننده خودرو آن را به قصد قاچاق بلعیده بود کشف کنند.

بیشتر بخوانید:

ترقه دست ساز جان پسر ارومیه ای را گرفت+ جزئیات حادثه

راز قتل پدرخوانده فاش شد/ قاتل در مراسم چهلم شرکت کرد!

قاتل نسترن چه نقشه شومی در سر داشت/ خودرو سرقتی همه چیز را لو داد

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار