11:34 , 1403/4/20
کد خبر: 000057330
بازدید: 1164
محمد حسین اسلامی در آستانه درخشش در  تیم استقلال

محمدحسین اسلامی، هافبک جوان و آینده‌دار فوتبال ایران، امروز به طور رسمی کار خود را با تیم فوتبال استقلال آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه , امروز اولین تمرین استقلال برای شروع فصل جدید با حضور تعداد کمی از بازیکنان برگزار شد. یکی از بازیکنانی که در این تمرین شرکت داشت، محمدحسین اسلامی بود. این بازیکن جوان و با استعداد به تازگی به استقلال پیوسته و قرار است شماره 80 را بر تن کند.

محمدحسین اسلامی، به‌عنوان نخستین خرید تابستانی استقلال، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. او که از رده‌های پایه ذوب‌آهن کار خود را آغاز کرده، در فصل گذشته با عملکرد درخشانش توجه جواد نکونام را به خود جلب کرد و حالا زیر نظر سرمربی استقلال فعالیت می‌کند. حضور او در تمرین امروز نشان‌دهنده انگیزه بالای این بازیکن برای شروعی موفق در تیم جدیدش است.

اسلامی در فصل گذشته به یکی از مهره‌های کلیدی ذوب‌آهن تبدیل شد و با زدن چهار گل و دادن سه پاس گل، نقش مهمی در موفقیت‌های تیمش ایفا کرد. او در اغلب بازی‌ها، با تکنیک و حرکات انفرادی خود توانسته بود مدافعان حریف را به‌خوبی پشت سر بگذارد و توجهات زیادی را به خود جلب کند. در بازی برگشت فصل گذشته برابر استقلال نیز نمایش درخشانی داشت و جواد نکونام پس از آن بازی از او تمجید کرد.

اسلامی

این بازیکن پس از مذاکراتی که با مدیران استقلال داشت، سرانجام لباس آبی را بر تن کرد. حضور اسلامی در تمرین امروز، نشان داد که او با انگیزه‌ای بالا به دنبال موفقیت و درخشش در فصل جدید لیگ برتر است. او با پوشیدن پیراهن استقلال، امیدوار است که بتواند به یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم تبدیل شود و به تیم ملی راه یابد.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید