15:59 , 1401/10/27
کد خبر: 000018875
بازدید: 1927
محصولات غذایی تیستی

محصولات غذایی تیستی با پیشینه طولانی در صنعت غذایی کشور همواره کوشیده تا با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه و بکارگیری از تکنولوژی روز دنیا و دستگاههای پیشرفته در زمینه تولید و بسته بندی و آزمایشگاه های مجهز و منطبق از لحاظ کنترل کیفی با استانداردهای جهانی و بهره گیری از متخصصین مجرب، کار آزموده و آخرین دستاورد های علمی با توجه به دانش نوین و انجام کلیه آزمایشات لازم ،که قبل و بعد از بسته بندی بر روی محصولات بصورت مستمر صورت می گیرد که کیفیت روز افزون محصولات خود و جلب رضایت مشتری را  سر لوحه امور خود قرارداده و تلاش همه جانبه ای را در جهت رسیدن به هدف اصلی که همانا ارتقاء  سطح سلامت جامعه می باشد را از تولید تا توزیع تضمین می نماید.

شایان ذکر می باشد مجموعه صنایع غذایی تِیستی با نگاهی فرهنگی در عرضه محصولات متنوع و احترام به مصرف کننده تمام محصولات خود را منطبق با اصول بهینه سازی تولید و رعایت ضوابط و استانداردهای ملی که آن را یک اصل می پندارد، ارائـه  می نماید.

لازم به ذكر است با در اختيار داشتن تجربيات كافي و بهره گيري از كادري مجرب اين واحد موفق به اخذ نمايندگي انحصاري توزيع نوشيدني هاي گازدار كمپاني فريزر در ايران شده است.

همچنین این واحد موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد سیستم تضمین سلامت محصول (HACCP) و سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) و سیستم مدیریت ایمنی غذا ( ISO22000:2008) شده است.

 خانواده محصولات غذایی تیستی عبارتند از :

انواع آجیل و خشکبار، میوه جات خشک، انواع پودر میکس کیک و پودر كيك، پودر ژله و ژله رژیمی ،پودر کرم کارامل ،پودر پودینگ، انواع آرد ،پودر نوشیدنی گرم وسرد(انواع کافی میکس، کاپوچینو، هات چاکلت) ، پودر کاکائو،قهوه، قند، شکر، برنج ،سویا،انواع غلات ،ادویه جات و انواع چاشنی های غذایی.

این واحد با حسن نیت شما در سایه لطف ایزد منان و همراهی سبزتان امیدوار است روز به روز بر کیفیت و تنوع محصولات خود بیفزاید

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید