22:01 , 1403/2/25
کد خبر: 000047984
بازدید: 1152
محاکمه معاون مدرسه به جرم قتل

معاون مدرسه‌ای در آمریکا به جرم قتل ۳ نفر با همدستی دوستانش دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار قضایی ایونا به نقل از همشهری آنلاین: معاون مدرسه‌ای در آمریکا به جرم قتل ۳ نفر با همدستی دوستانش دستگیر شد.۱۳ ژانویه۲۰۱۳، پلیس جورجیا آمریکا در جریان کشف سه جسد در یک خودروی رها شده در کنار بزرگراه فولتون قرار گرفت.

قربانیان ۲ مرد و یک زن بودند که روی اجسادشان نشانه‌هایی وجود داشت که نشان می‌داد آنها شکنجه و کشته شده‌اند. تحقیقات بعدی پلیس حاکی از آن آنها ابتدا به یک اقامتگاه روستایی کشانده شده و در آنجا به ضرب گلوله و ضربات چاقو شکنجه شده و بعد به قتل رسیده‌اند. قاتلان بعد از قتل اجساد در صندلی عقب خودرو قرار داده و چندین کیلومتر آن طرف‌تر خودرو را رها کرد بودند.

بر اساس بررسی‌های پلیسی مشخص شد که مشخص شد که این افراد ۳ دوست ساکن مونتگومری، آلاباما بودند.

 

بدین ترتیب پلیس تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کرد اما تا سال‌ها نتوانست سرنخی از قاتل بیاید، بنابراین پرونده قتل این ۳نفر راکد ماند.

اوایل ماه جاری میلادی، بعد از ۱۱ سال، بنابه درخواست خانواده قربانیان بار دیگر تحقیقات درباره این پرونده آغاز شد. دی ان ای به جا مانده در صحنه جنایت مورد بررسی قرار گرفت و به این ترتیب ۴ مظنون شناسایی شدند.

پلیس توانست ۳ نفر را به نام‌های کنت، کوین و دارل دستگیر کند و آنها اعتراف کردند که با قربانیان دوست بوده و قرار بود با هم یک تجارت راه‌اندازی کنند اما در همان ابتدا متوجه شدند که قربانیان در حال دور زدن آنها هستند و برای همین نقشه کشیدند که تنبیه‌شان کنند.

همچنین آنها فرد دیگری را به عنوان متهم چهارم معرفی کردند که کیانت هریس نام داشت. این مرد ۴۵ ساله، معاون مدرسه‌ای در آلاباما بود که به اتهام قتل دستگیر شد و اعتراف کرد که در قتل ۳ نفر نقش داشته است. به این ترتیب تمامی متهمان قرار است به زودی به اتهام قتل ۳ نفر محاکمه شوند.

 
 

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید