مجموعه ده‌جلدی «حالا با چی بازی کنم»‌ برای خردسالان چاپ شد
مجموعه ده‌جلدی «حالا با چی بازی کنم»‌ برای خردسالان چاپ شد

مجموعه‌شعر ده‌جلدی «حالا با چی بازی کنم»‌ سروده مریم اسلامی توسط نشر پی‌نما منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز Ivna، مجموعه‌شعر ده‌جلدی «حالا با چی بازی کنم»‌ سروده مریم اسلامی به‌تازگی توسط نشر پی‌نما منتشر و راهی بازار نشر شده است.

نشر پی نما که به تازگی فعالیت خود را در زمینه کتاب کودک و نوجوان آغاز کرده، در هفته پیش رو از دو مجموعه جدید رونمایی می‌کند. مجموعه خردسال «حالا با چی بازی کنم؟» با شعرهای مریم اسلامی و تصویرگری پریسا اکبری شهرکی و سه‌جلد از مجموعه «رمان‌های دوست داشتنی».

مجموعه «حالا با چی بازی کنم» در ۱۰ جلد برای گروه سنی بالای ۲ سال، با هدف معرفی بازی های ساده و خلاقانه‌ای که در محیط خانه قابل انجام باشند طراحی شده است. در این مجموعه مریم اسلامی با شعرهای کوتاه و ریتمیک در قالب بازی‌های مختلف مثل بازی با وسایل خانه، بازی با اشکال، بازی با لوازم آشپزخانه و … برای سرگرمی و پرورش خلاقیت خردسالان راه کارهایی را پیشنهاد کرده است.

به گفته شاعر این‌مجموعه برای بازی همیشه نیاز نیست از خانه خارج شویم یا اسباب بازی های گران قیمت تهیه کنیم اگر کمی دقت کنیم در داخل خانه می توانیم با دم دست ترین و ساده ترین لوازم قوه تخیل بچه ها را تحریک کنیم و برای ساعت ها ایجاد سرگرمی کنیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر