مجلس

مجلس

تا اطلاع ثانوی؛

آخرین اخبار

دکتر پزشکیان رئیس جمهور منتخب امروز یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ در صحن علنی مجلس حضور پیدا کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است، گفت: با شکل‌گیری کمیسیون اجتماعی مجلس موضوع تعطیلی شنبه‌ها بررسی خواهد شد.

نماینده تهران تاکید کرد: اگر دولت در اصل بر اساس همان برنامه‌ای که مصوب و ابلاغ شده حرکت کند و پیش برود، کار برایش در نهایت آسان می‌شود اما اگر یک موقعی خلاف این برنامه بخواهد عمل کند که بعید می‌دانم این کار را انجام دهد، قطعا و یقینا مجلس از حق قانونی خودش استفاده و دفاع می‌کند.

یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مردم بار دیگر به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و با حضور در پای صندوق های رای بر تن دشمنان لرزه انداختند.

موسوی: برون‌رفت از وضعیت موجود بدون حضور بخش خصوصی و بدون تسهیل ارتباطات بین‌الملل نشدنی است و بر همین اساس باید افرادی در تیم اقتصادی حضور داشته باشند که بتوانند برای بهبود وضعیت معیشتی و رفاه مردم قدم‌های جدی بردارند.

عضو هیئت رئیسه مجلس: تعطیلی شنبه‌ها منتفی نشده است.

«در خصوص حمله به شخص خودم سکوت می‌کنم، اما در خصوص حمله به اصل شورای نگهبان، خطاب به آنهایی که این نقد بنده را فرصتی برای ماهی گرفتن از آب گل آلود و حمله به اساس شورای نگهبان می‌دانند عرض می‌کنم که حقیر آنقدر جسارت دارم که اگر قصد حمله به اصل و اساس شورای نگهبان داشتم خودم با صراحت بیان کنم.»

حمید رسایی توییت کنایه‌آمیزی را در فضای مجازی منتشر کرده است.

نماینده قم به شورای نگهبان حمله کرد و گفت که نتیجه به دست آمده را بیش و پیش از همه، نتیجه اشتباه عجیب این دوستان در چینش سیاسی نامزدها می‌دانم.

کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی یکی از کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی است

رئیس مجلس و رئیس دستگاه قانون‌گذار کشوری که قانون ممنوعیت واردات آیفون را تصویب کرده در تصویری با گوشی آیفون دیده شده است.

رضا مراد صحرایی در جلسه علنی یکشنبه مجلس شورای اسلامی اطلاعات نگران کننده ارائه کرد که کمتر مورد توجه قرار گرفت و در سایه اخبار انتخابات ریسات جمهوری قرار گرفت.

تا اطلاع ثانوی؛

جلسه آتی صحن علنی مجلس در روز یکشنبه ۳۱ تیر برگزار خواهد شد.

در شرایطی که از هفته گذشته براساس دستور کار اعلامی مقرر بود که مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری جلسه صحن علنی داشته باشد، صبح امروز روابط عمومی مجلس با انتشار اطلاعیه ای از عدم برگزاری جلسه علنی مجلس در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه خبر داد.

نطق طوفانی دکتر متفکرآزاد، منتخب اول مردم تبریز در واکنش به جهانگیری که خواستار توقف راه شهید رئیسی شده بود را خواهید دید.

نمایندگان مجلس در راستای رفع ایرادات شورای نگهبان در لایحه برنامه هفتم توسعه، مصوبه قبلی خود درباره معافیت سربازی متاهلین را اصلاح کرد که مقرر شد مشمولان بالای ۳۵ سال سن و دارای ۲ فرزند یا بیشتر از خدمت وظیفه عمومی معاف شوند؛ پیش از این در جلسه صبح تصویب شده بود که این معافیت برای متاهلین بالای ۳۰ سال و دارای دو فرزند یا بیشتر باشد.

نظر یک نماینده مجلس درباره قالیباف؛

نماینده انزلی در مجلس گفت: آقای محمد باقر قالیباف از سالم‌ترین و پاکدست ترین مدیران ایران اسلامی است.

آخرین نتایج دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام شد.

بحث‌ها بر سر اینکه دومین روز تعطیل هفته پنجشنبه باشد یا شنبه ادامه دارد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که قالیباف در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مرخصی می‌گیرد.