12:05 , 1403/3/19
کد خبر: 000050544
بازدید: 1188
مجازات فوری بعد از شکست FIVB

واکنش فدراسیون جهانی والیبال به شکست ایران مقابل ترکیه تلخ‌تر از خود این باخت بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,در چارچوب لیگ ملت‌های والیبال، تیم ملی والیبال ایران در یک بازی فاجعه‌بار با نتیجه سه بر یک برابر ترکیه شکست خورد تا هشتمین باخت متوالی خود را متحمل شود.

این باخت تیم ملی والیبال ایران که با اولین برد تاریخ ترکیه در لیگ ملت‌ها همراه شد، نه تنها ایران را دوباره به قعر جدول دور گروهی برد بلکه با کسر شش امتیاز در رنکینگ فدراسیون جهانی باعث شد ایران رتبه شانزدهمی خود را از دست بدهد و تیم ملی بلژیک جایگزین ایران در این رتبه شود.

لیگ والیبال

تیم ملی والیبال ایران که سال‌ها بود رتبه هفدهم به بالا را تجربه نکرده بود حالا پس از نزدیک به دو دهه دوباره در حال تکرار تاریخ است و عملکرد فاجعه بار ایران در مسابقات دلیل این اتفاق است. حالا تیم ملی در رنکینگ همسایه جمهوری چک شده است و اگر باز هم در هفته سوم لیگ ملت‌ها شکست بخوریم این تیم نیز جایگزین ایران خواهد شد.

لیگ والیبال

تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال باید به مصاف آمریکا، هلند، فرانسه و آلمان برود و باخت برابر این چهار تیم به ویژه هلند و آلمان امتیازات فراوانی را در رنکینگ از ایران کم خواهد کرد و می‌تواند حتی رتبه ایران را تا مکان بیستم هم پایین بیاورد.

جمهوری چک، مصر، بلغارستان تیم‌های دیگری در رنکینگ فدراسیون جهانی هستند که می‌توانند رتبه ایران را بگیرند. این که در پایان چه اتفاقی خواهد افتاد به عملکرد تیم ملی در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال بستگی دارد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید