08:54 , 1402/8/29
کد خبر: 000036494
بازدید: 1177
مامور وظیفه شناس رشوه 2میلیاردی را رد کرد

فرمانده انتظامی لرستان اطلاع داد که مأموران وظیفه‌شناس پلیس اطلاعات شهرستان دلفان، رد رشوه دو میلیارد ریالی را رد کرده اند.

به گزارش خبرنگار انتظامی ایونا، سدار یحیی الهی اعلام کرد:مأموران پلیس اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان دلفان پس از دریافت گزارش مبنی بر عرضه و فروش هروئین توسط یک فرد با هویت مشخص، به‌خاطر نارضایتی‌های متعدد و گزارش‌های فراوان در این زمینه، اقدامات ویژه‌ای را در خصوص این موضوع در دستور کار قرار دادند.

سردار یحیی الهی افزود: با استفاده از اطلاعات خاص، مأموران توانستند محل و مخفیگاه فرد مظنون را شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مقامات قضائی، به آدرس مشخص شده اعزام شدند، که در نتیجه آن ۴۰۰ گرم هروئین از این فرد کشف شد.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه حین عملیات دستگیری، متهم برای چشم‌پوشی پلیس و فرار از روند قانونی مبلغ دو میلیارد ۲۹۸ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال وجه نقد به‌عنوان رشوه به مأموران پلیس پیشنهاد داد، گفت: مأموران باعزت نفس و صحت عمل با تشکیل متهم را برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی کردند.

سردار الهی، ضمن قدردانی از صحت عمل مأموران پلیس، از مردم خواست، هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر، شکایت و یا درخواست از پلیس را با سامانه مردمی ۱۹۷ در میان بگذارند.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید