11:44 , 1403/3/20
کد خبر: 000050646
بازدید: 1139
لیگ کهکشانی به ایستگاه پایانی نزدیک می‌شود

قرعه‌کشی فصل جدید لیگ برتر فوتسال ایران از ساعاتی دیگر در مرکز آکادمی ملی فوتبال با حضور نمایندگان باشگاه‌ها برگزار می‌شود و لحظات جذاب و حساسی را در پی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه, بیست‌وششمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال ایران از ساعاتی دیگر در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود و باشگاه‌ها از حریفان هفته به هفته خود شناخت پیدا می‌کنند. لیگی که به نظر می‌رسد یکی از کهکشانی‌ترین فصول در تاریخ باشد. تیم‌های پالایش نفت اصفهان و فولاد هرمزگان برای نخستین بار حضور در بالاترین سطح باشگاهی ایران را تجربه می‌کنند.

لیگ برتر فوتسال ایران با حضور ۱۴ تیم، گیتی‌پسند اصفهان، مس سونگون ورزقان، گهر زمین سیرجان، سن ایچ ساوه، شهرداری ساوه، آنا صنعت قم، فرش آرا مشهد، کراپ الوند، سفیر گفتمان تهران، فولاد زرند، ایرالکو اراک، فولاد هرمزگان، پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت بندرعباس از ۲۲ تیرماه پیگیری می‌شود.

تیم گیتی پسند اصفهان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال به شمار می‌رود و در کنار مس سونگون ورزقان، پرافتخارترین تیم‌های تاریخ این رقابت‌ها محسوب می‌شوند.

اولین دوره لیگ برتر فوتسال در سال 1378 پیگیری شد که در پایان تیم پیمان تهران به عنوان قهرمانی دست یافت.

 

در هشت سال اخیر، قهرمانی بین تیم‌های گیتی پسند (سه قهرمانی) و مس سونگون ورزقان (پنج قهرمانی) تقسیم شده که لیگ برتر را دو قطبی کرده است. اگرچه، بازگشت لژیونرهای شاغل در لالیگا به لیگ برتر، جذابیت این رقابت‌ها را دو چندان خواهد کرد و لیگی کهکشانی در انتظار علاقه‌مندان به فوتسال خواهد بود.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید