15:18 , 1403/3/20
کد خبر: 000050703
بازدید: 1165
لیگ عربستان در حال ربودن ستاره های بارسا!

6 ستاره بارسا در آستانه پیوستن به تیم های عربستانی!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,طبق گزارش روزنامه اسپانیایی موندودپورتیوو، 6 بازیکن بارسلونا پیشنهادات وسوسه کننده ای از باشگاه های عربستانی دریافت کرده اند.

این خبر در حالی منتشر می شود که لیگ حرفه ای عربستان در تلاش است با جذب بازیکنان بزرگ، خود را به عنوان یک قدرت نوظهور در فوتبال جهان مطرح کند. آنها در زمستان سال گذشته با به خدمت گرفتن بازیکنان باتجربه ای مانند کریستیانو رونالدو و گیسلین بنزما توجه ها را به خود جلب کرده بودند و حالا به دنبال جذب ستاره های جوان و آینده دار هستند.

کدام بازیکنان در لیست نقل و انتقالات عربستان قرار دارند؟

  • ژول کنده: مدافع فرانسوی که به تازگی به بارسلونا پیوسته، یکی از گزینه های اصلی تیم های عربستانی است.
  • رافینیا: هافبک برزیلی که فصل گذشته عملکرد خوبی در بارسلونا داشت، دیگر بازیکنی است که مورد توجه عربستانی ها قرار گرفته است.
  • روبرت لواندوفسکی: مهاجم لهستانی که به تازگی از بایرن مونیخ به بارسلونا پیوسته، یکی از ستاره های بزرگ فوتبال جهان است که می تواند با رقم هنگفتی راهی عربستان شود.
  • ژوائو فلیکس: مهاجم پرتغالی که به صورت قرضی از اتلتیکو مادرید در بارسلونا حضور دارد، دیگر بازیکنی است که در لیست نقل و انتقالات عربستان قرار دارد.
  • مارک آندره تراشتگن: دروازه بان آلمانی بارسلونا یکی از بهترین دروازه بان های جهان است و بعید به نظر می رسد که به راحتی حاضر به ترک این تیم شود.
  • کلمنت لنگله: مدافع فرانسوی که فصل گذشته به صورت قرضی در اسپانیول بازی می کرد، دیگر بازیکنی است که مورد توجه تیم های عربستانی قرار گرفته است.
  • بارسلونا

وضعیت این بازیکنان چه خواهد شد؟

هنوز مشخص نیست که کدامیک از این بازیکنان راهی عربستان خواهند شد. بارسلونا به دلیل مشکلات مالی تمایل دارد که برخی از این بازیکنان را به فروش برساند، اما تصمیم نهایی با خود بازیکنان خواهد بود.

پیوستن ستاره های بارسا به لیگ عربستان می تواند اتفاقی شوکه کننده در دنیای فوتبال باشد و باید منتظر ماند و دید که در نهایت چه بازیکنانی راهی این کشور خواهند شد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید