11:58 , 1402/11/14
کد خبر: 000040865
بازدید: 1328
لیلا برخورداری و همسرش و فرزندش

در این مطلب به بیوگرافی لیلا برخورداری و همسرش و فرزندش پرداخته شده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا،  لیلا برخورداری، بازیگر محبوب و با استعداد، در تاریخ 20 اردیبهشت 1357 در تهران به دنیا آمد. او از دانش آموخته های دانشکده هنرهای زیبا در دانشگاه تهران است و در رشته بازیگری لیسانس و در رشته کارگردانی فوق لیسانس خود را تکمیل کرده است.

لیلا برخورداری با داشتن دو خواهر و دو برادر، لیلا برخورداری فرزند سوم خانواده خود است.

پس از اخذ تحصیلات هنری، لیلا برخورداری وارد عرصه تئاتر شد و تجربه های متعددی در 13 نمایش تئاتری به دست آورد. در سال 1379، با حضور در سریال "همسفر" به کارگردانی قاسم جعفری، که در کنار هنرمندانی چون امین زندگان و فریبا متخصص بازی بود، به چشم انداخته شد.

لیلا برخورداری و همسرش و فرزندش

سال 1380 به عنوان یک دوره مهم در فعالیت هنری لیلا برخورداری محسوب می شود. او در این سال، با حضور در سریال های "جوانی" و "دوران سرکشی" توانست تجربه های جدیدی را به دست آورده و توجه بیشتری از تماشاگران را به خود جلب کند.

در سال 1380، لیلا برخورداری به عنوان یک بازیگر جوان در سریال "خواب و بیدار" به کارگردانی فخیم زاده، با بازی در نقش دختر عقب مانده به نام "کبری"، توجه عمومی را به خود جلب کرد. او درباره این نقش می گوید: "من در کلاس های آقای فخیم زاده شرکت کرده بودم و با توجه به شناختی که ایشان از من داشتند، نقش کبری را به من پیشنهاد کردند."

لیلا برخورداری با توانمندی ها و استعداد بازیگری خود، از دنیای تئاتر تا صحنه تلویزیون، به عنوان یک هنرپیشه نقش ثابت و قابل توجهی را در صنعت سینما و تلویزیون ایران بازی کرده و پیشرفت های چشمگیری کسب کرده است.

لیلا برخورداری و همسرش و فرزندش

همسر لیلا برخورداری کیست؟

تا کنون اطلاعاتی درباره همسر لیلا برخوردی منتشر نشده است.

بیوگرافی فرزند لیلا برخورداری

با توجه به اینکه این بازیگر زندگی شخصی خود را به اشتراک نمیگذارد مطلبی به عنوان "بیوگرافی فرزند لیلا برخورداری" در دسترس نیست.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید