12:47 , 1403/4/21
کد خبر: 000057625
بازدید: 1161
لیست خرید یحیی گل‌محمدی همچنان در هاله‌ای از ابهام

فولادی‌ها در انتظار معجزه؛ آیا یحیی می‌تواند با لیست مخفی خود شگفتی خلق کند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه فولاد در خصوص آخرین برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این تیم بعد از انتخاب یحیی گل محمدی و لیست ارایه شده از سوی سرمربی جدید گفت: سرمربی تیم فولاد لیستی به باشگاه ارایه داده اما ما نمی‌توانیم این لیست را رسانه‌ای کنیم چون در این صورت با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد. به همین دلیل ترجیح می‌دهیم مسائل مربوط به نقل و انتقالات را خودمان پیش ببریم.
مدیر عامل باشگاه فولاد افزود: تمرینات تیم فولاد از روز پنجشنبه در اهواز آغاز خواهد شد اما بعد از چند جلسه تمرین تیم در این شهر، اردوی خودمان را در هتل المپیک تهران برگزار کرده و در تمریناتی که درتهران انجام می‌شود سرمربی بررسی و ارزیابی نهایی را در خصوص بازیکنان  انجام خواهد داد تا تیم کم کم سر و سامان پیدا کرده و تمرینات هدفمندتر و بهتر برگزار شود.

فولاد

نصیرزاده در رابطه با اردوی خارجی  تیم فولاد هم گفت: بعد از اردوی خودمان در تهران که ده روز خواهد بود به مدت دو هفته اردوی خارجی خودمان را در آنتالیا ترکیه برگزار خواهیم کرد و در آنجا تمرینات‌مان را ادامه داده و چند بازی تدارکاتی هم با صلاحدید سرمربی در این اردو برگزار خواهیم کرد تا تیم به آمادگی مطلوب برسد و برای شروع لیگ روند آماده سازی تیم به شکل مناسبی طی شود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید