16:36 , 1402/11/24
کد خبر: 000041530
بازدید: 1201
قیمت دلار در بازار امروز 24 بهمن 1402

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد، از ابتدای معاملات امروز، قیمت دلار در بازار غیررسمی ثابت مانده اما قیمت سکه کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از فارس، بررسی‌های میدانی بازار ارز نشان می‌دهد که از ابتدای معاملات امروز، قیمت دلار در بازار غیررسمی ثابت مانده است، اما قیمت سکه کاهش یافته است.

قیمت دلار در بازار ارز متأثر از اتفاقات مختلفی مانند تورم، تغییرات اقتصادی و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی در ایران، دچار نوسانات می‌شود.

در چند روز اخیر، افزایش ناگهانی قیمت دلار در بازار ارز، منجر به افزایش قیمت همه‌چیز شده است. بانک مرکزی که تا اینجا با سیاست‌های انقباضی به سعی در ثابت نگه داشتن قیمت دلار مشغول بود، اکنون مجدداً باید برای کاهش قیمت دلار اقدامات لازم را انجام دهد.

قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر و به قیمت ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و در بخش حواله به قیمت ۳۹ هزار و ۷۰۹ تومان معامله شد.

در صرافی‌ها، دلار با نرخ ۴۲ هزار و ۴۹۱ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۲۶ تومان فروخته شد.

همچنین یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۶ هزار و ۲۳۹ تومان معامله شد، و اسکناس درهم امارات نیز به ارزش ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد که دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها با قیمت ۵۵ هزار و ۱۵۰ تومان معامله شده است. در طول دو هفته گذشته، معاملات دلار در بازار غیررسمی نوسانی داشته است، اما در جریان معاملات امروز، نرخ دلار در بازار ثابت مانده است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید