16:06 , 1403/4/18
کد خبر: 000056928
بازدید: 1141
قیمت بلیط برج میلاد 1403: تهران را از زاویه‌ای جدید ببینید

با موافقت اعضای شورای شهر تهران بلیط بازدید از برج میلاد در سال ۱۴۰۳ افزایش پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایونا به نقل از تسنیم، عباس حیدری؛ مدیر عامل شرکت برج میلاد امروز در حاشیه دویست و نوزدهمین جلسه شورای شهر تهران در تشریح قیمت جدید بازدید از برج میلاد در سال 1403 اظهار کرد: قیمت بلیط برج میلاد در سال 1402 برای سکوی دید باز 80 هزار تومان، کل طبقات 120 هزار تومان بود که با مصوبه شورای شهر تهران در سال 1403 قیمت بلیط سکوی دیدباز به 100 هزار تومان و کل طبقات به 180 هزار تومان افزایش پیدا کرد. همچنین بلیط کل طبقات نیز به همراه گنبد آسمان در سال آینده 300 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: به این ترتیب برای سال 1403،‌ حدود 25 درصد افزایش در بلیط بازدید از سکوی دید باز و 50 درصد افزایش برای سایر طبقات پیش‌بینی شده است و طبقه گنبد آسمان نیز برای اولین بار 300 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت برج میلاد همچنین در ارتباط با نرخ بلیط رستوران گردان برج میلاد گفت: این مجموعه در اختیار بهره‌بردار است و نرخ آن توسط اتحادیه صورت می‌گیرد در واقع شهرداری تهران مکان را اجاره و دستگاه‌های نظارتی بر نرخ‌های آن نظارت می‌کنند.

حیدری درباره ارائه تخفیف به اقشار مختلف جامعه برای بازدید از برج میلاد تصریح کرد: برای فعالان حوزه گردشگری 30 درصد، خانواده شهرداری تهران، خبرنگاران و فعالان ورزشی 50 درصد، دانشجویان و دانش‌آموزان 50 درصد، ایثارگران و جانبازان بدون محدودیت افراد خانواده و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر رعایت حجاب در مجموعه برج میلاد گفت: وظیفه ما فضاسازی محیطی است که این کار صورت گرفته و در ارتباط با تذکر لسانی نیز همکاران ما در این زمینه کار را به خوبی انجام می‌دهند اما در ارتباط با عدم ارائه خدمات به افراد بی‌حجاب این کار باید توسط دستگاه انتظامی و قضایی پیگیری شود اما ما آمادگی همکاری را در این حوزه داریم.

مدیر عامل شرکت برج میلاد در ارتباط با برنامه‌های برج میلاد در ایام نوروز تصریح کرد: این برنامه‌ها از 9 صبح تا 2 بامداد ادامه خواهد داشت.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید