16:54 , 1402/8/30
کد خبر: 000036664
بازدید: 1258
قیمت این خودروها ۲۱ تا ۶۹ درصد کاهش یافت

قیمت این خودروها ۲۱ تا ۶۹ درصد افت کرد. اطلاعات کامل را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا، با توجه به جدیدترین آمار منتشر شده توسط وزارت صمت، در طول هفت ماه امسال، بازار خودروی داخلی و مونتاژی شاهد افت و افتراق قیمتی بسیار قابل توجهی بوده است. میزان کاهش قیمت این ۱۸ خودرو از ۲۱ تا ۶۹ درصد به طور چشمگیری متغیر بوده و تأثیر مهمی در دینامیک بازار ایجاد کرده است.

به گفته وزارت صمت، بیشترین کاهش قیمت در دسته خودروهای مونتاژی به KMCT8 تعلق دارد که با ۶۹ درصد افت قیمت، نقطه برتری را کسب کرده است. این افت قیمت همچنین در لاماری ایما با ۵۷ درصد، دیگنیتی پرایم با ۵۶ درصد و فیدلیتی ۷ نفره با ۵۰ درصد نیز قابل مشاهده است.

همچنین در رده خودروهای داخلی، ۲۰۷ پانوراما (دنده‌ای) و رانا پلاس با ۳۵ درصد کاهش قیمت به عنوان برترین‌ها شناخته شده‌اند. در این رده، دنا پلاس توربو (۶ سرعته) نیز با ۳۲ درصد کاهش قیمت جایگاه چشمگیری را به خود اختصاص داده است.

این تغییرات در قیمت‌ها نشان دهنده تلاش صنعت خودروسازی برای پاسخگویی به نیازها و تقاضاهای بازار است. با این تغییرات، مشتریان حال فرصتی مناسب برای خرید خودرو با قیمت مناسب را دارند و این امر ممکن است بازار خودرو را دگرگون کند.

لیست کاهش قیمت خودروها

قیمت این خودروها ۲۱ تا ۶۹ درصد کاهش یافت

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید