11:51 , 1401/8/24
کد خبر: 000016545
بازدید: 1162
قوه قضاییه خودکشی یلدا آقافضلی را تکذیب کرد

قوه قضاییه چنین اعلام کرده که ماجرای خودکشی یلدا آقافضلی واقعیت نداشته و وی بر اثر عوارض ناشی از مصرف مواد روان گردان جان باخته است.

به گزارش خبرنگار حقوقی ایونا، اخباری مبنی بر خودکشی یکی از معترضان حوادث اخیر پس از آزادی اش منتشر شده است که، مرکز رسانه قوه قضاییه در این باره توضیحاتی ارائه کرده است.

در فضای مجازی چنین اعلام شده که یلدا آقافضلی دختر 19 ساله ای که در حوادث اخیر بازداشت شده و پس از آزادی تا تاریخ 20 آبان به دلیل فشارهای روانی ناشی از این مدت دست به خودکشی زده است.

اما مرکز رسانه قوه قضاییه با انتشار گزارشی در این زمینه چنین اعلام کرده است که درگذشت وی نه بر اثر خودکشی بلکه به دلیل مصرف روان گردان شیشه بوده و دادسرای جنایی فرضیه خودکشی وی را رد کرده است.

طبق این گزارش؛ بررسی های صورت گرفته گویای آن است که خانواده یلدا حدود ساعت سه بامداد روز 20 آبان متوجه درگذشت او می شوند و به دنبال این موضوع با کلانتری و اورژانس تماس می‌گیرند و جسد وی به پزشکی قانونی منتقل می شود.

بنا بر اعلام پزشکی قانونی طبق بررسی های صورت گرفته هیچگونه اثری از کبودی و ضرب و شتم یا شکستگی روی بدن فرد دیده نشده است.
همچنین آزمایش های سم شناسی صورت گرفته  و بر اساس آن چنین اعلام شده که وی به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر شیشه اوردوز کرده و از دنیا رفته است.

قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی استان تهران در این رابطه اظهار کرد: با توجه به تحقیقات و بررسی های صورت گرفته و گزارش های پزشک قانونی گویای آن است که درباره وی بحث خودکشی مطرح نبوده و نامبرده به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر شیشه جان باخته است.

           

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار