13:54 , 1401/12/25
کد خبر: 000021996
بازدید: 1775
قمه کشی در شهر ری/ پسر جوان به قتل رسید

عاملان درگیری منجر به قتل در حسن آباد دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، سرهنگ حسینعلی ابن علی، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری در این باره اظهار کرد: ساعت یک بامداد چهارشنبه در خصوص انتقال جوانی به بیمارستان شهدای هفتم تیر با جراحت شدید بر اثر اصابت سلاح سرد چاقو، رئیس و تیم عملیاتی کلانتری ۱۷۶ حسن آباد با توجه به حساسیت موضوع در محل درگیری حاضر شدند.

وی یادآور شد که در بررسی های تخصصی انجام شده مشخص شد چند جوان به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شده‌اند که این درگیری موجب به جراحت شدید یک مرد جوان شده است.

محل اختفای مجرمان لو رفت

سرهنگ ابن علی افزود: این مأموریت با به‌کارگیری چند تیم عملیات کلانتری ۱۷۶ حسن آباد عملیات آغاز شد. با بررسی های میدانی، تحقیقات تخصصی و استفاده از تجهیزات خاص پلیسی، هویت و محل اختفاء 2 نفر اصلی شناسایی و در کمتر از 4 ساعت دستگیر شدند.

سرپرست انتظامی شهرستان ری اذعان کرد: متاسفانه 7 تیر ماه مرد جوان به علت جراحات شدید ناشی از اصابت چاقو جان خود را از دست داد و پس از اخذ شکایت شکات پایان تحقیقات و تشکیل پرونده متهمان تحویل مراجع قضایی شد.

ابن علی افزود: امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس ری است و با هر شخص یا اشخاصی که به خواهند امنیت را به مخاطره بیندازند با سرعت و قدرت برابر قانون برخورد خواهد شد.

بیشتر بخوانید: 

دستگیری عروس و داماد در شب عروسی/ آنها مسلح بودند!

کمپ متین آباد پلمپ شد/ علت: بی حجابی گردشگران

نظر شما


نظرات