19:27 , 1403/3/21
کد خبر: 000050852
بازدید: 1149
قلعه نویی: شان تیم ملی بالاتر از این پروازهاست!

تیم ملی فوتبال ایران آماده نبرد با ازبکستان در ورزشگاه آزادی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا, تیم ملی فوتبال ایران فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی ازبکستان می‌رود تا در دیداری حساس، به رقابت‌های مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ پایان دهد.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی، در نشست خبری پیش از این دیدار ضمن تشکر از حمایت رسانه‌ها، از ناهماهنگی‌ها در زمینه پرواز تیم ملی گلایه کرد.

او با اشاره به مصدومیت سعید مهری به دلیل پرواز طولانی، گفت: "شان و شخصیت تیم ملی بالاتر از این بود که اینطور اذیت شویم. در مرحله سوم باید از تیم ملی به نحو بهتری حمایت شود تا بتوانیم با شاد کردن مردم، بخشی از مشکلات را برطرف کنیم."

قلعه‌نویی در ادامه به قدرت تیم ملی ازبکستان اشاره کرد و گفت: "ازبکستان یکی از قدرت‌های آسیا است و در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری زیادی روی فوتبال پایه خود انجام داده است. با وجود سختی بازی، تیم ملی از نظر بدنی آماده است و امیدواریم با کسب سه امتیاز، صعود خود را به مرحله بعد قطعی کنیم."

سرمربی تیم ملی همچنین از آمادگی کامل تیم برای این دیدار خبر داد و گفت: "ما در جلسه‌ای فنی، تیم حریف را آنالیز کرده‌ایم و با تمام توان برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت."

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید