08:36 , 1403/3/19
کد خبر: 000050487
بازدید: 1134
قلعه‌نویی جنجالی: "امروز 2 حریف داشتیم، نه یک تیم!"

سرمربی تیم ملی ایران از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل هنگ‌کنگ رضایت دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 4 بر 2 تیم ملی ایران مقابل هنگ‌کنگ در هفته پنجم از مرحله نخست مقدماتی جام جهانی 2026 در نشست خبری عنوان کرد: دیداری که در آن 6 گل به ثمر برسد، حتما بازی زیبایی است. ما امشب دو حریف داشتیم. یک تیم خوب هنگ‌کنگ و دیگری رطوبت بالای این کشور.

او ادامه داد: هنگ‌کنگ بازی خوبی انجام داد و در کنار آن هوا هم رطوبت بالایی داشت. ما چهار گل زدیم و موقعیت‌های دیگری هم برای گلزنی داشتیم، اما در مجموع با توجه به حضور تعدادی بازیکن جوان که به تازگی به تیم ملی اضافه شده‌اند، من هم از عملکرد و کیفیت بازی و هم از نتیجه کسب شده رضایت دارم.

سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به گل دوم هنگ‌کنگ در این بازی، گفت: در فیلمی که دیدیم، اعتقاد داریم گل دوم هنگ‌کنگ خطا بود، اما در مجموع از میزبانی خوب هنگ‌کنگ تشکر می‌کنم. اعتقاد دارم فوتبال این کشور خیلی پیشرفت کرده و در آینده نزدیک می‌تواند یکی از رقبای سرسخت فوتبال در آسیا باشد.

قلعه‌نویی اضافه کرد: فوتبال در آسیا به هم نزدیک شده و نتایج ثبت شده در جام ملت‌های آسیا هم این حرف را ثابت می‌کند. جام ملت‌ها نشان داده هر بازی می‌تواند برای تیم‌های آسیایی دشوار باشد و امروز شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط هنگ‌کنگ کار را مشکل کرده بود.

سرمربی تیم ملی ایران با تبریک به طارمی برای هت‌تریک در این بازی و در مجموع ۵۰ گل در بازی‌های ملی، برای او در ادامه بازی‌های ملی آرزوی موفقیت کرد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید