19:51 , 1403/3/21
کد خبر: 000050857
بازدید: 1136
قرار گرفتن 80 درصد کلان شهر اصفهان تحت پوشش فیبر نوری مخابرات

مدیر مخابرات منطقه اصفهان در این دیدار بیان داشت: طی سال‌ های گذشته در راستای توسعه زیرساخت‌ های مخابراتی استان خصوصا کلان شهر اصفهان اقدامات ارزشمندی در حوزه توسعه فیبر نوری صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از آفتاب نو، مدیر مخابرات منطقه اصفهان در این دیدار بیان داشت: طی سال‌ های گذشته در راستای توسعه زیرساخت‌ های مخابراتی استان خصوصا کلان شهر اصفهان اقدامات ارزشمندی در حوزه توسعه فیبر نوری صورت گرفته است.

وی افزود: مخابرات منطقه اصفهان بیش از ۲۳۰۰۰ کیلومتر داکت شهری در استان اجرا کرده که ۱۲۷۰۰ کیلومتر آن در کلان شهر اصفهان است.

وی با اشاره به اجرای بالغ بر ۱۲۰۰۰ کیلومتر فیبر نوری در استان عنوان کرد: مخابرات منطقه اصفهان از سال ۱۳۹۵ ارائه اینترنت پرسرعت مبتنی بر فیبر نوری به منازل و کسب و کارها را شروع کرده و متقاضیان می توانند با مراجعه به تارنمای tanoma.tce.ir نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند.

در این جلسه محمدتقی شفیعی مدیرکل منطقه مرکزی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز ضمن تشکر از اقدامات مخابرات منطقه اصفهان بر توسعه پوشش در سایر شهرها مطابق با پروانه ابلاغی سازمان تاکید کرد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید