09:39 , 1402/8/29
کد خبر: 000036498
بازدید: 1233
قتل شوهر بی گناه با شربت مرگبار

چند روز پیش، اعلام شد که یک مرد ۳۹ ساله در خانه‌اش واقع در یکی از خیابان‌های قزوین با شرایط مشکوک فوت کرده است.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، چند روز پیش، خبر مرگ مشکوک یک مرد ۳۹ ساله در خانه‌اش واقع در یکی از خیابان‌های قزوین به پلیس اطلاع داده شد. فوراً نیروهای امدادی و انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

در بررسی‌های ابتدایی، همسر این مرد اعلام کرد که شوهرش پس از بازگشت از سرکار به دلیل احساس ناراحتی در ناحیه قلب و قفسه‌سینه، وارد اتاق خواب شده و پس از گذشت مدتی و بدتر شدن حالت، با اورژانس تماس گرفته و عوامل امدادی نیز پس از حضور در محل، مرگ او را تأیید کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان قزوین در توضیحات خود اظهار کرد: با توجه به تناقض‌های گفته شده توسط همسر متوفی، یک کارگروه ویژه از کارآگاهان پلیس برای بررسی علت اصلی مرگ شخص متوفی تشکیل شده است. در تحقیقات انجام‌شده به دست آمد که متوفی با همسر خود تاریخچه اختلافات خانوادگی شدیدی داشته و در همان روز بدون مشکل و احساس ناراحتی خاصی از محل کار به منزل بازگشته است.

بدین‌ترتیب در ادامه بررسی‌ها سرانجام کارآگاهان بااستفاده از شگردهای پلیسی از دست داشتن همسر این مرد و حضور مردی دیگر در این پرونده پرده برداشته و آنها را دستگیر کردند.

متهم ضمن اعتراف به قتل شوهرش، انگیزه خود از این اقدام را اختلافات خانوادگی بیان کرده و اظهار داشته که یک لیوان شربت حاوی مقدار زیادی دارو به همسر خود داده و پس از اطمینان از فوت وی، با اورژانس تماس گرفته است.

 
منبع: ایران

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید