10:35 , 1402/8/30
کد خبر: 000036634
بازدید: 1312
قاتل شیطان صفت نامزد و دختر دو ساله او را کشت

قاتل شیطان صفت نامزد و دختر دو ساله او را کشت. اگیزه قاتل از این اقدام هولناک چه بود؟

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، قاتل شیطان صفت نامزد و دختر دو ساله او را کشت و به حبس ۳۶ساله محکوم شد.

حبس برای قاتل زن جوان و دختر ۲ساله اش در اسکاتلند

بنیلین برک، ۲۵ساله، در سال ۲۰۱۹ پس از جدایی از همسرش به همراه دختر نوزادش از فیلیپین به اسکاتلند مهاجرت کرد. او در شهر داندی ساکن شد و در فوریه ۲۰۲۱ با اندرو اینس، ۵۳ساله، آشنا شد و مدتی بعد نامزدی آنها اعلام شد.

بنیلین به خواهرش اظهارات خوش بینانه ای درباره آینده اش با اندرو مطرح می کرد. اما ناگهان او و دخترش جلیکا به طرز مرموزی ناپدید شدند. خانواده اش پس از متوجه شدن از ناپدیدشدن دختر و نوه شان، پلیس اسکاتلند را در جریان قرار دادند.

در تحقیقات، اندرو به عنوان مظنون اصلی شناخته شد و پلیس مخفیگاه او را کشف کرد. دو هفته پس از ناپدید شدن، افسران پلیس در ۵ مارس خودروی اندرو را دیدند که وارد خانه او می شود. اندرو فوراً دستگیر شد و در بازجویی به قتل بنیلین اعتراف کرد. او ادعا کرد که آنها را به گلاسکو برده و با مرد دیگری رها کرده است. اما در اظهارنامه های بعدی، به قتل بنیلین با چاقو و جلیکا با چکش اعتراف کرد و جسد آن ها را در کف آشپزخانه دفن کرده بود.

حکم جنایتکار شیطان صفت اسکاتلندی

پزشکی قانونی اعلام کرد که مرد جنایتکار به دختر ۲ ساله تجاوز کرده و سپس او را به قتل رسانده است.

قتل و تجاوز وحشتناک این مادر و دختر در رسانه های اسکاتلند بازتاب گسترده ای داشته و این قاتل را جنایتکار "شیطان صفت" نامیده اند. یک سریال مستند نیز از زندگی این زن ۲۵ ساله ساخته شده و خانواده بنیلین در آن گفت وگو کرده اند. دادگاه عالی ادینبورگ، اخیراً اندرو را به دلیل تجاوز جنسی به جلیکا، تجاوز جنسی به یک کودک دیگر و تلاش برای منحرف کردن مسیر پرونده مجرم تشخیص داد. اندرو پس از محاکمه در ماه فوریه امسال به جرم قتل آنها محکوم شد و به حداقل ۳۶ سال حبس محکوم شد.

اما خانواده بنیلین از این حکم اعتراض کرده اند و از مقامات دادگاه عالی ادینبورگ خواسته اند حکم اعدام برای اندرو را صادر کنند. آنها معتقدند که حتی حبس ابد برای قاتل شیطان صفت کم است و از رسانه ها خواسته اند که این پرونده را برای تغییر حکم اندرو پیگیری کنند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید