11:46 , 1403/1/15
کد خبر: 000044380
بازدید: 1244
فیلم های سینمایی تلویزیون امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

لیست کامل فیلم های سینمایی تلویزیون امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ در شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، نمایش، کودک و امید و... را در این مطلب مشاهده کنید.

فهرست فیلم های سینمایی امروز تلویزیون چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا به نقل از باغستان نیوز، فهرست کامل فیلم های سینمایی تلویزیون امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ به شرح زیر است:

فیلم های سینمایی امروز شبکه یک سیما

فیلم سینمایی جدید «پدر و سرباز» به کارگردانی «ماتیو وادپید»، چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۲۳:۴۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
فیلم با بازی عمر سای، آلسان دیونگ و یوناس بلوکه؛ در زمان جنگ جهانی اول و استعمار فرانسه بر کشورهای آفریقایی روایت می شود. باکاری پس از آن که متوجه می شود پسرش توسط استعمارگران فرانسوی اسیر و عازم جنگ شده، خود نیز داوطلبانه به جنگ می رود تا دوشادوش پسرش بجنگد. پدر قصد دارد پسرش را به سلامت برگرداند اما …

فیلم های سینمایی امروز شبکه دو سیما

فیلم سینمایی جدید «بازگشت» به کارگردانی «جانگ هانگ جون»، چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

فیلم های سینمایی امروز شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی جدید «انجمن برف» به کارگردانی «ج.ا. بایونا»، چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

**************************************************

فیلم های سینمایی امروز شبکه تهران سیما

فیلم سینمایی «ماجراجویی اژدهایی» به کارگردانی «الکس سباستین»، چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «دزد فرار کرد» به کارگردانی «آجی سینگ»، چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش می‌شود.

**************************************************

فیلم های سینمایی امروز شبکه نمایش

فیلم سینمایی «خداحافظ پسرم» به کارگردانی «ژیاشویی وانگ»، چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

**************************************************

فیلم سینمایی «پدر بزرگ» به کارگردانی «ماروتی داساری»، چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «هویت» به کارگردانی «احمد علا الدیب»، چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

**************************************************

فیلم های سینمایی امروز شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «مدرسه خرگوش ها ۲ ـ ماموریت غیر ممکن» به کارگردانی «اوته فون مونچو پل»، چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه ساعت ۱۴:۰۰ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: در جنگل زمانی که برف شدیدی باریده بود، حیوانات نمی‌توانستند غذا بیابند. در آن زمان انسا‌ن‌ها به حیوانات کمک کردند و برای آنها غذا می‌آوردند. حیوانات جنگل به پاس این کار انسان‌ها تصمیم گرفتند با تخم مرغ رنگی از آنها سپاسگزاری کنند. به همین دلیل هر سال تخم مرغ رنگی تهیه کرده و با کمک خرگوش‌ها برای انسان‌ها می‌برند. رفته رفته حسادت روباه‌ها از این اتفاق و شهرت خرگوش‌ها زیاد شد و آنها سعی کردند مانع این اتفاق شوند که 

فیلم های سینمایی امروز شبکه امید

فیلم تلویزیونی جدید «دنیای آرمان» به کارگردانی «روح الله فخرو»، چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.
داستان این فیلم درباره آرمان پسر نوجوانی است که در اثر تماشای فیلم های خارجی و بازی های رایانه ای ، همیشه در دنیای خیالی، خود را به جای قهرمانان این فیلم ها مانند مرد عنکبوتی می بیند. با آمدن پدربزرگ آرمان به خانه آنها و آشنا شدن با داستان های شاهنامه فردوسی، او در دنیای خیالی با رستم به عنوان یک قهرمان ایرانی آشنا می شود و …

**************************************************

فیلم های سینمایی امروز شبکه فراتر (4k)

فیلم سینمایی «بیگانه: میثاق» به کارگردانی «ریدلی اسکات»، چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه فراتر پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی مایکل فاسبندر، کاترین واترستون و دنی مک‌براید آمده است: فضاپیمایی که خدمه آن موقتا به خواب عمیقی فرو رفته اند ماموریت دارد سیاره مناسبی برای زندگی ۲۰۰۰ مهاجری که در سفینه به خواب رفته اند، پیدا کند. در این میان تنها یک ربات به نام والتر بیدار است که کنترل فعالیت های سفینه را بر عهده دارد. اما با بروز یک مشکل، خدمه زودتر از زمان موعد از خواب بلند می شوند و تصمیم می گیرند تا به سیاره ناشناخته ای که در نزدیکی آنهاست سفری اکتشافی داشته باشند تا ببینند که شرایط در این محل چگونه است. اما آنها با ورود به این سیاره با موجود ناشناس و درنده خویی مواجه می شوند که ...

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید