11:21 , 1403/2/27
کد خبر: 000048054
بازدید: 1144
فیلم های سیل دیروز در مشهد ۲۶ اردیبهشت

باران سیل آسا همراه با رعد و برق در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه روز چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ماه در مشهد منجر به آبگرفتگی در خیابانها و تاریکی آسمان در این کلانشهر شد.

فیلمی از سیل امروز در مشهد

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا به نقل از ایرنا، رییس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: بارش‌های رگباری و سیل‌آسای عصر امروز مشهد، منجر به مسدود شدن تقاطع‌های دارای زیرگذر این کلانشهر شده است.

سرهنگ هادی امیدوار، افزود: در پی بارندگی شدید امروز تقاطع های دارای زیرگذر از جمله «جهاد، جمهوری و استقلال» مشهد دچار آب افتادگی شده و اکنون مسدود هستند.

وی اضافه کرد: ترافیک سنگین نیز در نقاط مختلف شهر مشهد بر اثر بارندگی وجود دارد.

رییس پلیس راهور خراسان رضوی از شهروندان خواست تا از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

هواشناسی خراسان رضوی روز گذشته هشدار نارنجی برای بارش‌های رگباری در خراسان رضوی صادر کرد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: این آتش‌نشانی در پی بارشهای سیل‌آسا و رگباری امروز مشهد، به حالت آماده‌باش درآمد و آتش‌نشانان اکنون در حال انجام عملیات مربوطه هستند.

حمیدرضا کافی نیا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با شروع بارندگی از ساعتی قبل، تماس شهروندان با سامانه برای عملیات مرتبط با باران آغاز شد.

وی اضافه کرد: قطعی برق و محبوسی شهروندان در آسانسور بیشترین فراوانی حوادث امروز را تاکنون به خود اختصاص داده است.

کافی نیا ادامه داد: سقوط درخت و آب افتادگی منازل و معابر نیز از دیگر مواردی است که تا کنون به سازمان اعلام شده و آتش نشانان در حال عملیات هستند، اما آمار حوادث مرتبط با باران هنوز جمع بندی نشده است.

هزار و ۶۰۰ آتش نشان در کلانشهر مشهد خدمت‌رسانی می کنند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید