08:44 , 1403/2/26
کد خبر: 000047990
بازدید: 1151
فصل ۲ صداتو کی پخش میشود؟ زمان دقیق پخش از فیلیمو

زمان دقیق پخش فصل ۲ صداتو از فیلیمو اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا به نقل از باغستان نیوز، فصل ۲ صداتو یا همان مسابقه گیم شوی صداتو با اجرای محسن کیایی از ایام نوروز ۱۴۰۳ از پلتفرم فیلیمو پخش شد. این مسابقه که در ژانر معمایی-موسیقایی تولید شده است، در فصل اول با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد و به یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های فیلیمو تبدیل شد.

زمان دقیق پخش فصل ۲ صداتو با اجرای محسن کیایی

فصل ۲ صداتو روزهای پنجشنبه ساعت ۸ صبح از پلتفرم فیلیمو پخش می شود.

مسابقه صداتو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده عنوان تازه‌ترین پروژه غیرداستانی فیلیمو است که با زمینه معمایی-موسیقایی و جنبه سرگرمی منتشر می‌شود.

اما چهره متفاوت این برنامه، محسن کیایی است که به عنوان مجری «صداتو» اولین تجربه اجرا را به عهده می‌گیرد. او که در سال گذشته با سریال بی‌گناه در فیلیمو حضور داشت، حالا با تغییر چهره‌ای محسوس و تجربه‌ای جدید، روبه‌روی دیده مخاطبان قرار می‌گیرد.

در فصل دوم این مسابقه، گروه کمک‌کنندگان صداتو از چهره‌های نام‌آشنایی چون شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله تشکیل شده است. این جمع، گروه کمک‌کنندگان نام دارند و شبیه بقیه مسابقه‌های موسیقی، هیئت داوری نیستند. آنها قرار است شرکت‌کنندگان صداتو را در این مسابقه راهنمایی و کمک کنند.

روش مسابقه به این شکل که شرکت‌کننده باید از بین افرادی که روی صحنه می‌آیند تشخیص دهد که کدام‌یک خواننده نیست و باید حذف شود!  گروه کمک‌کننده هم به شرکت‌کننده برای باز کردن معمای هر بخش، کمک و همراهی می‌کند. در صورتی که شرکت‌کننده بتواند همه مراحل مسابقه را بگذراند، برنده خوشبخت ۳۰۰ میلیون تومان می‌شود. در این برنامه جز تهیه‌کننده، هیچ‌کس -حتی مجری- از خواننده اصلی این برنامه اطلاعی ندارد.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید