20:46 , 1402/6/27
کد خبر: 000033496
بازدید: 1202
فصل جدید سریال محبوب تلویزیون در دستور کار

یکی از موفق‌ترین سریال‌های این شبکه به نام "زیرخاکی" است که توسط کارگردان جلیل سامان ساخته شده است. این سریال در مراحل مختلف تصویب طرح، فیلمنامه و پیش‌تولید قرار دارد.

به گزارش خبرنگار تلویزیونی ایونا به نقل از مهر، در حال حاضر، سیمافیلم در دستور کار تولید سریال‌های مختلفی قرار دارد و از این طریق توانسته تا سریال‌هایی با کیفیت و مخاطب‌پسند را ارائه دهد.

یکی از موفق‌ترین سریال‌های این شبکه به نام "زیرخاکی" است که توسط کارگردان جلیل سامان ساخته شده است. این سریال در مراحل مختلف تصویب طرح، فیلمنامه و پیش‌تولید قرار دارد.

"زیرخاکی" یک سریال با موفقیت چندفصلی است و توانسته جلب مخاطبان بسیاری را داشته باشد.

این سریال توسط پژمان جمشیدی و ژاله صامتی به عنوان بازیگران اصلی به تصویب مخاطبان رسیده و جوایز متعددی را نیز کسب کرده است. یکی از ویژگی‌های مهم این سریال، استفاده از بازیگران کمتر دیده شده در هر فصل و تغییرات در بازیگران فرعی بوده است، که نشان‌دهنده توانایی کارگردان و تهیه‌کنندگی اثر می‌باشد.

تهیه‌کنندگی سریال نیز توسط رضا نصیری‌نیا انجام شده است.

جلیل سامان، کارگردان "زیرخاکی" پیش از این سه گانه سریالی با عناوین "ارمغان تاریکی"، "پروانه" و "نفس" را ساخته که واقعیت تاریخی و سیاسی دوران انقلاب اسلامی را به شکل واقعی و باورپذیری برای مخاطبان نشان داده است.

این کارها از دیدگاه تصویرسازی تاریخی بسیار توانمند بوده و از موفقیت‌های سامان در عرصه تلویزیون خبر می‌دهند.

در "زیرخاکی"، جلیل سامان برای اولین بار به طراحی داستان طنزی پرداخته است، و این انتخاب با ریسک بالایی همراه بوده است. علاوه بر فصل‌های اول و دوم موفق این سریال، او همچنان می‌تواند با داستان‌ها و موقعیت‌های جذابی که برای فصل‌های آینده طراحی می‌کند، مخاطبان را جذب کند.

جلیل سامان پیش از این یک سه گانه درباره تاریخ انقلاب اسلامی با نام‌های «ارمغان تاریکی»، «پروانه» و «نفس» ساخته بود که وقایع تاریخی سیاسی اواخر دهه ۵۰ و اوایل انقلاب را به شکل باورپذیری برای مخاطب ارائه کرد که کمتر کارگردانی در تلویزیون توانست این وقایع را این چنین تصویر کند.

سامان در «زیرخاکی» نیز سراغ دغدغه همیشگی خود نسبت به روایت تاریخ انقلاب اما برای اولین بار در فضای طنز رفت. فضایی که با ریسک بالایی همراه بود و اتفاقاً سامان به خوبی از پس آن برآمد. فصل اول و دوم این سریال حتی انتظار مخاطب را هم از این کارگردان توانمند بالا برد و علی‌رغم اینکه فصل سوم سریال با ضعف‌هایی همراه بود هنوز هم این مجموعه با قصه و موقعیت‌هایی که سامان طراحی خواهد کرد می‌تواند با اقبال مواجه شود.

باید این طرح و فیلمنامه فصل جدید «زیرخاکی» چه زمانی به سرانجام می‌رسد و در کنار زوج محبوب و موفق آن کدام یک از بازیگران حضور خواهند داشت.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید