08:20 , 1403/4/15
کد خبر: 000056086
بازدید: 10434
فرزند سعید جلیلی کیست؟

سعید جلیلی یک پسر به نام سجاد دارد. سعید جلیلی اینک کاندید ریاست جمهوری میباشد که با پزشکیان مشغول رقابت است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایونا به نقل از عصر ایران، سعید جلیلی یک پسر به نام سجاد دارد. سعید جلیلی اینک کاندید ریاست جمهوری میباشد که با پزشکیان مشغول رقابت است. سعید جلیلی تا به امروز توجه خیلی از انقلابیون را به خودش جلب کرده است و خیلی از افراد توانسته اند او را تایید کنند و به او بخواهند در دور دوم رای دهند. 

برای مشاهده نتایج لحظه به لحظه دور دوم انتخابات چهاردهم ۱۴۰۳ بین پزشکیان و جلیلی به این لینک مراجعه نمایید

همسر سعید جلیلی کیست؟

فاطمه سجادی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۲ و ۱۴۰۰ که جلیلی در آن‌ها نامزد ریاست جمهوری شده بود، نیز حضور چشمگیری نداشت.
دکتر فاطمه سجادی پزشک عمومی است. او و سعید جلیلی در سال ۱۳۷۱ ازدواج کردند و یک پسر به نام سجاد دارند.
ظاهرا سجادی فعالیت اجتماعی مستقلی از جلیلی دارد و چندان مایل به حضور در مقابل دوربین‌ها نیست و حتی هیچ عکسی از همسر پزشک سعید جلیلی در نظام پزشکی ثبت نشده است.
فاطمه سجادی مدتی به همراه خانواده ساکن کرج بود و در حال حاضر ساکن شهرک شهید دقایقی واقع در منطقه لویزان است.
سعید جلیلی در خرداد ماه ۱۴۰۰ و دوران تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، درباره زندگی شخصی خود اینگونه گفته بود: «بنده ۵۶ساله هستم و ۲۷ساله که ازدواج کردم. یک فرزند دارم که دانشجوی رشته برق است. محل زندگی من تهران است و خانه‌ام ۱۲۵ متر است اما الان در خانه سازمانی اسکان داریم چون بزرگتر است.»

 

فرزندان سعید جلیلی کجا هستند و چه می کنند؟

سعید جلیلی سیاست مدار و دیپلمات اهل ایران است. سعید جلیلی وزیر امور خارجه دولت احمدی نژادبوده و در دوره چهاردهم ریاست جمهوری شرکت کرده است.

حاصل ازدواج جلیلی و همسرش فقط یک فرزند پسر به نام سجاد است.

«سجاد جلیلی» دانش آموخته رشته برق در دانشگاه شریف در مقطع کارشناسی ارشد است.

فقط چند عکس از او در دوران کودکی و جوانی در کنار پدرش در مراسم مذهبی و نماز جمعه و اماکن مذهبی منتشر شده است./شما نیوز

سعید جلیلی چند فرزند دارد و چه شغلی دارند؟

با آغاز دهه ۸۰ جلیلی به دفتر رهبر معظم انقلاب رفت و مسئولیت مدیرکل بررسی‌های جاری دفتر رهبری را بر عهده گرفت. او در این مدت نقش پایش و گزارش و پیشنهاد راهبردهای کلان در کشور در حوزه‌های مختلف به رهبر انقلاب را بر عهده داشته است. با روی کار آمدن دولت نهم، معاون اروپا و آمریکای وزارت خارجه شد و پس از آن در سال ۸۶ به دبیری شورای عالی امنیت ملی منصوب شد.

عضویت در «کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی» و «ستاد تدابیر ویژه اقتصادی» مستقر در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و ریاست «کمیته مبارزه با تحریم» در سوابق جلیلی وجود دارد.

جلیلی در انتخابات ۹۲ شرکت کرد ولی موفقیتی بدست نیاورد. او در انتخابات سال ۹۶ نیز با حضور آیت‌الله شهید رئیسی در صحنه انتخابات، ضمن انصراف از کاندیداتوری و حمایت تمام قد از او، تمام برنامه‌های خود در دولت سایه را در اختیار وی قرار داد.

جلیلی همچنین طی این سال‌ها با احکامی از سوی رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی به عنوان نماینده رهبری، مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان عضو حقیقی و شورای راهبردی روابط خارجی عضویت دارد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید