11:10 , 1401/10/11
کد خبر: 000018039
بازدید: 11266
فال و طالع بینی سال 2023/ چه چیزی در سال 2023 در انتظار شماست؟

بررسی فال سالانه 2023 – به این فال توجه کنید! عشق، سلامتی، پول چه چیزی در انتظار فال سال 2023 است؟

"آیا فال سالانه 2023 خود را خوانده اید؟ سال 2023 برای کدام نشانه های زودیاک مثبت خواهد بود؟ فال سالانه 2023 برای برج حمل چه می گوید؟ در سال 2023 چه چیزی در انتظار برج ثور است؟ سال 2023 برای جوزا چگونه خواهد بود؟ زودیاک سرطان در سال 2023 چه خواهد کرد؟" آیا زندگی در سال 2023 احیا خواهد شد؟ آیا سال 2023 سال مثبتی برای علائم زودیاک برج سنبله خواهد بود؟ طالع بینی سال 2023 چگونه است؟

طالع بینی برج حمل 2023 (فال ماه فروردین)

طالع بینی برج حمل در سال 2023: احساس می کنید بزرگتر از زندگی هستید و امسال بسیار اعتماد به نفس دارید. چیزی که به همراه دارید شجاعت عاطفی است: شما آماده هستید که روابطی را که از اولین دوره آن گذشته است رها کنید. با این حال، ممکن است زمانی که نوبت به پایان دادن به این موقعیت‌ها می‌رسد، مایل نباشید کارهای سنگین انجام دهید، اما به همین دلیل است که اگر بخواهید با معشوق خود بمانید یا هر رابطه دیگری که فکرش را بکنید، باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید. خوب یعنی چی؟ منیت خود را کنار بگذارید و خود را وقف درک بهتر یا عمیق تر شریک زندگی خود کنید و با آنچه می یابید صلح کنید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره اعداد ابجد/ فال ازدواج و طالع بینی ابجد

وقتی سال 2023 آغاز می شود، سیاره حاکم بر شما مریخ وارونه خواهد شد. این را بهانه ای برای استراحت در اوایل سال جدید بگیرید. همه چیز می تواند به سرعت شلوغ شود و یک دوره بسیار شلوغ در انتظار شما خواهد بود. زهره به جریان عاشقانه کمک می کند، در حالی که مریخ شور و اشتیاق را به روابط راکد تزریق می کند. فال 2023 می بیند که شما در مورد نیازهای خود در عشق و سایر زمینه های زندگی صادق و قاطع هستید. در این سال، دوستان شما حمایت مهمی را ارائه می دهند که به شما در عشق کمک می کند و شما را در حرفه خود تثبیت می کند. صحبت از زندگی حرفه ای شما، چند روز نشان می دهد که فراوانی در راه است. خود را برای ترک عادت بد (یا رابطه بد) آماده کنید زیرا پلوتو رو به عقب خواهد رفت.

این واقعیت که سیاره حاکم شما از اواسط ژانویه از شرایط سخت خارج شده است، نشان می دهد که ممکن است با فرصت های مرتبط با فرصت های شغلی روبرو شوید. تا زمانی که مراقب هزینه های مالی خود باشید مشکلی پیش نمی آید. مواظب باشید که تصمیمات تکانشی نگیرید. در ماه ژوئیه-آگوست، آسمان شروع به ارائه فرصت هایی برای مربیانی می کند که می خواهند خانه و ماشین بخرند. شما از نظر شغلی در 6 ماه اول سال بسیار خوش شانس هستید. از این 6 ماه به خوبی استفاده کنید. فرصت هایی مانند این ممکن است امسال دیگر برای شما پیش نیاید. 22 ژوئیه تا 4 سپتامبر، تاریخ هایی است که باید از نظر شغلی و تجاری مراقب باشید.

خورشید گرفتگی در 20 آوریل نشان می دهد که در پروژه های مشترک خود گام های محکمی بر خواهید داشت. ممکن است مربیانی باشند که تصمیم به ازدواج بگیرند. برای کسانی که متاهل هستند، این ماه گرفتگی می تواند در مورد ازدواج و تصمیم گیری های جدید در مورد املاک و مستغلات اتفاق نظر ایجاد کند. ماه گرفتگی در 5 اردیبهشت، تصمیم گیری مجدد و وصول مطالبات مربیان در مورد ساختارهای مالیاتی، نفقه، ارث، مسائل مربوط به غرامت را روشن می کند.

طالع بینی برج ثور 2023 (فال ماه اردیبهشت)

طالع بینی سالانه ثور 2023: حتی اگر می دانید که تغییر را دوست ندارید، امسال مزایای پذیرش رشد درونی را خواهید دید. این به معنای کشف علایق مختلف برای شماست. اگر می خواهید به یک مکان دور سفر کنید، با دوستان و خانواده در کلاس شرکت کنید، یک برنامه جدید یا یک زبان خارجی یاد بگیرید.

هنگامی که سیاره حاکم شما زهره رو به عقب است، نه تنها باید از ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر خود اجتناب کنید، بلکه ممکن است زندگی عشقی و حرفه ای شما نیز تحت تأثیر قرار گیرد. با این حال، درسی که زهره می خواهد در سال 2023 بیان کند، اهمیت جشن گرفتن برای خود است. به همین دلیل است که تولد امسال می تواند بسیار خاص باشد. وقتی صحبت از عشق به میان می آید، سعی کنید تا حد امکان صادق و معتبر باشید. این نه تنها از سوء تفاهم جلوگیری می کند و معدود قهقرایی های عطارد را که امسال اتفاق افتاده اند کندتر می کند، بلکه شما را تحت کنترل نگه می دارد. مگر اینکه شما کسی باشید که به روابط ناخوشایند پایان می دهد، ماه گرفتگی در علامت شما قطعا پایان خواهد یافت.

چرخه جدیدی که با هفته آخر آوریل وارد خواهید شد، نشان می دهد که ابتکارات جدید مرتبط با زندگی شغلی شما نتیجه خواهد گرفت و می توانید یک پیشنهاد شغلی جدید دریافت کنید. بعد از تیرماه با تجربه آسودگی در مسائل پولی می توانید برنامه ریزی های جدیدی انجام دهید. با خورشید گرفتگی که در 14 اکتبر تجربه می شود، یک تغییر تیمی ممکن است در زندگی تجاری نمایان شود. امنیت مالی مهم ترین انگیزه شما در این زندگی است! بنابراین، شما برای هر فرصتی که این امر را برای شما فراهم می کند، باز و آماده هستید. با ماه گرفتگی در 28 اکتبر، شما وارد بهترین دوره 8 سال اخیر از نظر کسب و کار و زندگی عاشقانه خود می شوید.

طالع بینی برج جوزا 2023 (فال ماه خرداد)

فال جوزا برای سال 2023: شما دو سال گذشته را صرف درمان ذهن، جسم و روح خود کرده اید. چه متوجه شوید یا نه، ممکن است دیگران را از خود دور نگه داشته باشید. اکنون آماده بازگشت به زمین هستید تا بهترین جنبه های خود را به نمایش بگذارید و با کسانی که ارتباط خود را با آنها از دست داده اید دوباره ارتباط برقرار کنید. سال 2023 زمانی است که بیرون می روید و دوباره با دوستان و خانواده قدیمی ارتباط برقرار می کنید تا خرد خود را به اشتراک بگذارید. ما امیدواریم که آنها را تشویق کنید تا سفر خود را آغاز کنند.

با شروع سال، سیاره حاکم شما عطارد به سمت عقب می رود. از آنجا، سال 2023 سه چرخه دیگر عطارد را به ارمغان می آورد. به جای نگرانی در مورد این مواقع که باعث بازگرداندن افراد سابق و ایجاد ارتباط نادرست می شود، یاد بگیرید که چگونه آنها را بدون استرس مدیریت کنید. در مورد مسائل عشقی، امسال به شما یادآوری می‌کند که صمیمیت و تمایلات جنسی آتشین می‌توانند حتی در محیط‌های روزمره و اهمیت ارتباط انسانی همزیستی داشته باشند. به ویژه سال 2023 نشان می دهد که شما یک سیستم حمایتی را از طریق دوستی ایجاد کرده اید. اما برای حفظ این روابط، نحوه عمل شما در خلال ماه گرفتگی پر هرج و مرج مهم خواهد بود. همچنین ممکن است دلیلی برای جشن گرفتن شغل خود در اوایل سال جدید داشته باشید.

اگرچه دوره ای وجود دارد که آنها می توانند با کسوف 20 آوریل شاهد افزایش ارزش در منابع مالی و سرمایه گذاری خود باشند، اما تا 20 ژانویه یک دوره پر دردسر پیش بینی می شود. بعد از تیرماه می توانید سرمایه گذاری های جدید را شروع کنید، باید به هزینه های خود توجه کنید. پس از گذر ماهی‌های کیوان در ماه مارس، می‌توانید پیشنهادهای شغلی جدیدی دریافت کنید و شغل خود را تغییر دهید. امسال سالی است که دوقلوهایی که قصد زندگی در خارج از کشور را دارند در این زمینه گام برمی دارند. دوقلوها که در نیمه اول سال حواسشان پرت و گیج است، در نیمه دوم سال رسماً در حمله هستند.

طالع بینی برج سرطان 2023 (فال ماه تیر)

فال سالانه سرطان 2023: در سال 2023، شغل شما با امکانات بی پایان روشن می شود. اگر ترفیع یا موقعیتی وجود دارد که تصور می‌کنید، وقت آن است که روی تحقق این رویاها تمرکز کنید. به یاد داشته باشید که برای رسیدن به موفقیت شخصی، باید تعادل را در زندگی خود پیدا کنید. از آنجایی که ماه بر شما حکومت می کند، باید به ماه گرفتگی های امسال توجه بیشتری داشته باشید. این می تواند باعث شوک های بزرگ در زندگی جنسی و عشقی شما شود. اما نگران نباشید، ستاره ها بهترین ها را برای شما می خواهند.

سال 2023 نه تنها دایره اجتماعی شما را گسترش می دهد، بلکه می توانید دوستان جدید و دوستان قدیمی را نیز دور هم جمع کنید و آنها را وادار به ایجاد دوستی های خوبی با یکدیگر کنید. امیدوار کننده ترین دوره ها برای حرفه شما ماه مه، ژوئن و جولای خواهد بود. اما دوران اوج شما بین 11 جولای و 23 آگوست، فصل شیر خواهد بود. انتخاب کنید که برای تمام تلاش هایتان با مراقبت از خود پاداش دهید. با آرامش و گذراندن اوقاتی خوش با اعضای خانواده یا دوستان وارد این سال جدید شوید.

سال 2023 شانس بزرگی را برای علائم زودیاک سرطان به ارمغان می آورد تا به آنچه می خواهند برسند. سال 2023 سالی خواهد بود که آنها ثمره تلاش و فداکاری خود را برای یک سال درو خواهند کرد. علائم زودیاک سرطان معمولا افراد درونگرا هستند. اما از امسال، آنها بسیار مورد توجه قرار خواهند گرفت. همچنین، همه به آنها برای دستاوردهایشان احترام خواهند گذاشت. دوره ای است که پروژه های شما که از 28 دسامبر 2022 در دستور کار شما قرار گرفته اند، شروع به کسب درآمد می کنند، می توانید به یک تیم جدید بپیوندید و بعد از 28 اکتبر می توانید کار خود را در مسیر درست قرار دهید. این دوره راه شما را برای سال 2024 باز خواهد کرد. با کسوف 5 اردیبهشت، دوره درآمد شما افزایش می یابد، رشد با همکاری حلقه اجتماعی خود و نام شما آغاز می شود.

طالع بینی برج شیر 2023 (فال ماه مرداد)

فال سالانه برج شیر 2023: جهت گیری شغلی شما را در مسیری متفاوت از جایی که سال ها پیش شروع کرده بود می برد. به جای فرار و اجتناب از تغییراتی که برایتان پیش می آید، سعی کنید با آغوش باز آنها را در آغوش بگیرید. برای همگام شدن با زمان، به روش های خلاقانه و مدرن برای ترویج و پیشرفت به کسب و کار خود روی بیاورید. 2023 این پتانسیل را دارد که شور و اشتیاق زیادی را وارد زندگی عاشقانه شما کند. با این حال، برای این که این اتفاق بیفتد، باید نفوذ مریخ جنگجو را به سمت تمایلات جنسی هدایت کنید تا نزاع واقعی. اما در ماراتن های دوستیابی گرفتار نشوید، فراموش نکنید که دوستی های خود را افزایش دهید.

حلقه اجتماعی شما نه تنها ستون سیستم پشتیبانی شماست، بلکه در سال 2023 ممکن است فرصت هایی برای شبکه سازی از طریق دوستان خود پیدا کنید. می توانید قراردادها و همکاری هایی را ایجاد کنید که زندگی شما را تغییر دهد. اشکالی ندارد که یک کمک کوچک را بپذیرید حتی اگر یک شیر مغرور باشید. به خصوص در ماه مارس، شما وارد فرآیندی می شوید که در آن تجربه ارث، بدهی، پرداخت و درآمد مشترک کسب خواهید کرد. مطمئن شوید که زمانی را برای چرت زدن گربه ها در نظر بگیرید، زیرا این سال شلوغ به استراحت زیادی نیاز دارد. سال 2023 است - جهان برای شما آماده است و شما برای جهان آماده هستید.

نشانه‌های زودیاک برج شیر در سال جاری برای سخت کوشی خود پاداش خواهند گرفت. آنها ممکن است ترفیعی دریافت کنند که مدتها منتظر آن بودند. آنها با ماهیت پرحرف، اجتماعی و ذهنی خود یک رهبر تیم خوبی خواهند بود. با خورشید گرفتگی که در برج حمل در 20 آوریل رخ می دهد، دوره ای از تحولات مهم برای کسانی که در خارج از کشور کار می کنند، در آموزش، تبلیغات، هوانوردی و بخش جاده آغاز می شود. با کسوف 5 می، تصمیم گیری های خود را آغاز می کنید و شیرهایی که تحت فشار خانواده قرار می گیرند، بر پروژه ها و ایده های خود پافشاری می کنند. آنها ممکن است تغییر خانه، خرید خانه جدید یا تکمیل کار ساخت و ساز را تجربه کنند. امسال، رشدی با تیم های خود برای کسانی که در سرمایه گذاری های مشترک و شرکتی کار می کنند وجود دارد. تجارت خارجی، تجارت با سرمایه گذاران خارجی می تواند سودآور باشد.

طالع بینی برج سنبله 2023 (فال شهریور ماه)

طالع بینی برج سنبله برای سال 2023: باز کردن قلبتان ممکن است در سال 2022 هیجان فوق العاده ای به شما داده باشد و کسانی که آن را تجربه کرده اند می دانند که ارزشش را دارد. با این حال، در سال 2023، روابط شما راضی کننده تر خواهد شد، و این فقط به این دلیل است که شما برای طرف مقابل باز هستید. مرزهای سالمی را برای شکوفایی رابطه تعیین کنید. تا زمانی که شریک زندگی شما آماده باشد که شما را در اولویت قرار دهد (که این کار را انجام خواهد داد)، اوضاع بهتر خواهد شد و انرژی مثبت بیشتری در رابطه وجود خواهد داشت.

روزهایی وجود دارد که ستاره ها نشان می دهند که برای شغل و فراوانی شما مفید است. پس از یک تابستان موفق، می توانید در پاییز، به خصوص در برج سنبله (پایان ماه اوت، سپتامبر) شتاب حرفه ای کسب کنید. اما شغل شما تنها چیزی نیست که در ذهن شماست. سال 2023 سال ثبت رکوردها در مورد عشق است، به ویژه با توجه به تغییر فصول در زمان ورود خورشید به برج سنبله. هنگامی که عطارد شما در 28 جولای وارد برج سنبله می شود، بهترین زمان سال برای رسیدگی به مکالمات سخت خواهد بود. اجازه ندهید غرورتان مانع موفقیت شما شود. 4 اکتبر و 8 نوامبر تاریخ های مهمی برای شما از نظر شغلی و دستاوردهای مالی خواهند بود.

در حالی که خورشید گرفتگی در 20 آوریل نشان می دهد که برج سنبله ها روابط جدید و جدی را آغاز خواهند کرد، همچنین نشان می دهد که تحولات مهم و خوبی را در مسائل دریافتی، مالیات، نفقه، ارث و دادگاه تجربه خواهند کرد. با کسوف در 5 می، آنها وارد دوره شدیدی می شوند که در آن بحران های ارتباطی افزایش می یابد. برج سنبله ها که با کسوف 14 اکتبر بهبودی در منابع مالی خود خواهند داشت، ثمره سرمایه گذاری خود را نیز درو می کنند.

طالع بینی برج ترازو 2023 (فال مهر ماه)

طالع بینی سالانه برج ترازو 2023: با داشتن گروهی از دوستان و حلقه اجتماعی رو به رشد، ممکن است احساس کنید که بیش از هر زمان دیگری محاصره شده اید. دیگر هرگز مجبور نخواهید شد یک شب را تنها بگذرانید - مگر اینکه بخواهید. حتی اگر افراد زیادی را به زندگی خود جذب می کنید، حتماً برای خودتان وقت بگذارید. این دوستان جدید را همانطور که هستند ببینید. فقط به این دلیل که احساس تنهایی می کنید هرگز به رفتار بد خود اعتراف نکنید. در مورد افرادی که به زندگی خود اجازه ورود می دهید، انتخابی باشید و درک کنید، و تماشا کنید که چگونه یک زندگی اجتماعی پر رونق، هیجان انگیز و سالم تحت کنترل قرار می گیرد.

به یاد داشته باشید، از آنجایی که سیاره حاکم بر شما ناهید زیبا در سال 2023 (22 ژوئیه - 3 سپتامبر) به سمت عقب می رود، سعی کنید از ایجاد تغییرات عمده در ظاهر خود اجتناب کنید. هر زمان دیگری برای تغییر موهای شما یا کل ظاهر شما عالی است. یکی از بسیاری از زمینه های زندگی شما که در سال 2023 تغییر خواهد کرد، روال زندگی سالم شماست. امسال در حلقه اجتماعی شما فعالیتی وجود دارد. شما در حال پیدا کردن دوستان جدید هستید، اما نگران نباشید، از دیدن دوستان قدیمی خود خوشحال خواهید شد. در حالی که هر ماه حاوی لحظات عاشقانه است، زمانی که مریخ در پایان ماه آگوست وارد نشانه شما می شود، از عشق و تمایلات جنسی احساس خوشحالی خواهید کرد، حتی اگر شبیه آنچه انتظار داشتید نباشد.

از نظر شغلی، از درخواست افزایش حقوق خودداری کنید، به خصوص در حوالی 5 مه، زیرا ماه کامل و ماه گرفتگی در خانه مالکیت شما وجود دارد. به طور کلی، کسوف هرج و مرج است و می تواند منجر به پایان های غیرمنتظره شود. با این حال، تنها چند روز بعد، حداقل در 7 می، زمانی که سیاره حاکم شما زهره وارد خانه دهم سرطان و وضعیت اجتماعی شما می شود، حداقل طبق طالع بینی، زمان بسیار مناسبی برای درخواست پول یا ترفیع بیشتر است. با کسوف 20 آوریل، ممکن است ترازوهایی تصمیم به ازدواج بگیرند، ممکن است مقیاس هایی وجود داشته باشند که پروژه های مشترک را شروع کنند. شما می توانید گام های جدی بردارید زیرا این چرخه جدید از ماه مه آغاز می شود.

طالع بینی برج عقرب 2023 (فال آبان ماه)

نظرات فال سالانه عقرب 2023: اگر در سال 2023 برنامه منظم و برنامه ریزی شده را رعایت نکنید، تغییر در برنامه روزانه شما بر زندگی شخصی شما تأثیر منفی می گذارد. تغییر مدیریت در محل کار شما را دیر به دفتر می‌آورد که باعث ایجاد درگیری در خانه می‌شود. قبل از اینکه به دیوار برخورد کنید و فرسودگی شغلی را تجربه کنید، به یاد داشته باشید که همیشه می توانید کمک بخواهید. در سکوت رنج نکشید. اگر مشکلی خارج از کنترل شما پیش آمد، صحبت کنید. شما هرگز نمی دانید چه کسی به شما کمک می کند یا چقدر می توانید کمک بگیرید مگر اینکه آن را بخواهید.

با شروع سال 2023، یکی از سیارات حاکم شما، عقرب، مریخ، وارونه است. در نتیجه، احساس آرامش می کنید و آماده در آغوش گرفتن هستید. شما یک علامت زودیاک هستید که به دلیل تمایلات جنسی خشونت آمیز خود شناخته شده است، اما امسال از شما می خواهد که تجربه خود را از احساسات جنسی گسترش دهید. یکی از تم های امسال شما این است که از معادل سازی اشتیاق با هرج و مرج دست بردارید و یاد بگیرید که در روابط آرام و پایدار، چه عاشقانه، چه افلاطونی یا حرفه ای، شادی پیدا کنید. هنگامی که دیگر سیاره حاکم شما، پلوتو، به سمت وارونه می رود، شما وظیفه دارید عادت بدی مانند تعقیب رسانه های اجتماعی را ترک کنید. خوشبختانه، سال 2023 شاهد نزدیک شدن شما به دوستان جدید و سیستم پشتیبانی شما به طور کلی در حال رشد و پرورش است. در نتیجه تا زمانی که خونسردی خود را در زمان ماه گرفتگی مطابق با نشانه خود حفظ کنید، امسال کمتر از حد معمول از تزریق سم خود استفاده خواهید کرد.

یکی از تاریخ های مثبت برای شما از نظر شغلی و مالی، 30 اردیبهشت است. توجه را به خود جلب خواهید کرد. ممکن است دوره ای از شناسایی و قدردانی به خصوص در زندگی شغلی شما وجود داشته باشد. این موضوع پربار در 5 ژوئن ادامه دارد. بازخورد مفیدی از یک مافوق در محل کار دریافت می کنید.

ترانزیت هایی که در طول این سال انجام می شود از 20 ژانویه به شما فرصت هایی را در خانه پول ارائه می دهد، در حالی که گذر ماهی های زحل و پلوتون دلو سرمایه گذاری های جدیدی را نشان می دهد که در حلقه اجتماعی خود انجام خواهید داد. ممکن است در ماه های تابستان از نظر کسب و کار و شغل با مشکلاتی روبرو شوید، اما خواهید دید که از اواخر مهرماه سرعت و بحران های شدید کاهش می یابد.

طالع بینی برج قوس 2023 (فال آذر ماه)

فال سالانه برج قوس 2023: این سال برای شما سال خلقت خواهد بود. ممکن است متوجه شوید که به هنر علاقه دارید یا از آن الهام گرفته اید که چیزی معنادار برای دیدن یا استفاده جهان ایجاد کنید. شما تنها مانع تحقق این ایده هستید! اجازه ندهید افکار منفی به ذهن شما نفوذ کند. خوش بینانه فکر کنید و روی غرق شدن در خلاقیت تمرکز کنید. ممکن است در نهایت خود را در این روند بیابید.

2023 همکاری را وارد زندگی عاشقانه شما می کند. در نتیجه، شما و یک شریک می توانید یک کسب و کار راه اندازی کنید، یک گروه تشکیل دهید یا نیروها را با هم متحد کنید تا از سناریوی نقش آفرینی رویاهای خود لذت ببرید. با این حال، مهم نیست که عشق شما چقدر شعله ور می شود، از دوستی های خود غافل نشوید. مانند هر سال، سال 2023 فراز و نشیب های خود را به همراه دارد و خانواده ای که انتخاب می کنید پایه و اساس شماست. به لطف یک سیستم پشتیبانی سالم، می توانید از روزهایی که فراوانی را به همراه دارد، استفاده کنید.

از نظر شغلی و مالی، 3 جولای ممکن است تاریخ مهمی برای شما باشد زیرا ماه کامل در خانه شما رخ می دهد. هنگامی که مریخ در 10 ژوئیه وارد برج سنبله کمال گرا می شود، شما آماده هستید تا راه خود را به سمت اوج بجنگید. شما یک نشانه کاریزماتیک هستید که از سخت کوشی نمی ترسید و واسطه خوبی هستید. در نتیجه تمایل دارید به آنچه می خواهید برسید. اما مراقب باشید که پرخاشگر نباشید، بلکه قاطع باشید. کسوف 28 اکتبر شما را راهنمایی می کند تا بر اساس تصمیمات و نگرش های مشترکی که در رابطه با ازدواج، خرید ملک جدید یا تغییر خانه خود گرفته اید عمل کنید و می توانید سالم تر عمل کنید.

امسال سال خوبی برای کمان هایی خواهد بود که بر ارتباطات تبلیغاتی تمرکز دارند. کسب درآمد اضافی، سرمایه گذاری در سرگرمی های آنها و تبدیل آنها به تجارت، درهای درآمد را به چشمه ها باز می کند. قوس که برای مشاغل مربوط به خارج از کشور و بخش خدمات پرسود است، یکی از علائم زودیاک امسال خواهد بود که از نظر شغلی مورد حمله قرار خواهد گرفت. زمانی که مریخ در 24 نوامبر وارد علامت شما می شود، این را در نظر داشته باشید. اگر با دقت استفاده شود، این یکی دیگر از تاریخ های مفید نجومی برای حرکت رو به جلو در تجارت است. فقط مراقب باشید که شما گاهی اوقات یک علامت آتش سوزی و تکانشی هستید. مراقب باشید چیزی را که پشیمان هستید یا بی ادبانه به همکاران یا روسا نگویید.

طالع بینی برج جدی 2023 (فال دی ماه)

فال سالانه برج جدی 2023: تلاش برای موفقیت وضعیت شما را بالا کشیده است - اما آیا باعث شده که از شادی بدرخشید؟ احتمالا در حال حاضر انجام می شود، اما ممکن است در دراز مدت نباشد. وقت آن است که جرقه درونی خود را دوباره روشن کنید و کودک درون خود را در آغوش بگیرید. با فعالیت هایی که در کودکی از انجام آنها لذت می بردید ارتباط برقرار کنید. قبل از اینکه بترسی، به یاد بیاور که کی هستی! برج جدی به دلیل سخت کوشی خود در طالع بینی شناخته می شود. 2023 به آنها کمک می کند تا قدرت خود را افزایش دهند و به مقامی برسند که غلبه بر آن دشوار است. برج جدی فقط باید موقعیت را شناسایی کند و از فرصت استفاده کند وگرنه ممکن است از دست آنها خارج شود.

وقتی سیاره حاکم شما زحل در 17 ژوئن 2023 به سمت عقب حرکت می کند، ممکن است مجبور شوید قربانی کنید. نگران نباش. همه اینها به این معنی است که اگر یک عادت بد را ترک نکنید، سیارات آن را برای شما انجام می دهند. وقتی در زندگی عاشقانه خود از مریخ جاه طلب و زهره شیرین برکات دریافت می کنید، چه در یک شراکت طولانی مدت و چه در یک رابطه معمولی باشید، از گرما و صمیمیت لذت می برید.

تعداد کمی از علائم زودیاک به اندازه شما جاه طلب هستند. می‌توانید پروژه‌ای را که سال‌ها پیش شروع کرده‌اید به پایان برسانید یا می‌توانید رویایی را که زمانی غیرممکن می‌دانستید دور بریزید. مهمتر از همه، شما از توانایی های خود آگاه هستید. سال 2023، زمانی که شما چرخه 14 ساله بدبختی را شکسته اید، به شما این فرصت را می دهد که از خاکستر در تجارت، پول و فرصت های شغلی دوباره متولد شوید. شما وارد سالی شده‌اید که از حمایت خانواده‌تان برخوردار می‌شوید و کارهایی را که می‌خواهید انجام دهید، مخصوصاً در مسیر رشد، جایی که میوه‌های بذرهایی را که در اردیبهشت کاشته‌اید، دریافت خواهید کرد.

طالع بینی برج دلو 2023 (فال بهمن ماه)

طالع بینی سالانه دلو 2023: می شنوید؟ این صدای "بیشتر خود بودن" شماست. می بینید که سال 2023 پنجره ای به سوی رستگاری خواهد بود. در پایان، شما از محدودیت ها و موقعیت های محدود کننده ای که شما را از آن چیزی که هستید باز می دارد رها می شوید. اکنون می توانید خود منحصر به فرد و واقعی خود را بدون احساس نیاز به پنهان شدن به دنیا نشان دهید. ممکن است لحظاتی درگیری و کشمکش درونی با دیگرانی وجود داشته باشد که نمی توانند شما واقعی را بپذیرند – اما این بهای ناچیزی برای داشتن فرصتی برای زندگی بر اساس شرایط خودتان است.

تو یک ستاره هستی، دلو. 2023 به شما می آموزد که می توانید با تقویت مثبت دیگران را تشویق کنید تا بهترین خود باشند. شما به دلیل غفلت از زندگی خصوصی خود در حالی که مشغول نجات دنیا هستید مشهور هستید. یکی از درس های شما در این سال این است که تغییر اغلب در سطح شخصی آغاز می شود. این امر به ویژه زمانی صادق است که سیاره حاکم شما، اورانوس شورشی، وارونه باشد (12 ژانویه). شما می توانید چیزی را در زندگی خود شناسایی کنید که بی جهت از آن می ترسید، خواه اشتراک نظر سیاسی در مورد اینکه با چه کسی قرار می گذارید. خوشبختانه، ستارگان نشان می‌دهند که امسال توانسته‌اید روابط خود را تقویت کنید و در نتیجه شاهد رشد در حلقه اجتماعی، زندگی عاشقانه و شغل خود باشید.

از نظر شغلی و مالی، 20 فوریه می گوید که شما رویکرد متفاوتی نسبت به پول دارید. می توانید شروع به کسب درآمد از یک پروژه پرشور کنید. فراموش نکنید که در طول سال 2023 به سیستم پشتیبانی خود اعتماد کنید. اکثر مردم با نوعی مشکل پول سروکار دارند و مهم است که به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید. این امر به ویژه در ماه کامل و ماه گرفتگی در عقرب حسود در روز جمعه 5 مه و در خانه دهم شما که مربوط به وضعیت اجتماعی است بسیار مهم است. این انرژی پر هرج و مرج می تواند منجر به احساس رنجش شود.

صحبت در مورد پول نقد می تواند دشوار باشد، خواه شفافیت دستمزد، درخواست افزایش حقوق، یا کار بر روی مالیات خود باشد. اما با ورود عطارد به ماهی ها در 2 مارس، همه چیز آسان تر می شود. این زمان عالی برای تهیه بودجه یا حتی کار با یک حسابدار است. می توانید منتظر 30 آگوست باشید. در 12 اکتبر، شما احساس جاه طلبی می کنید و آماده مبارزه برای شناخت حرفه ای هستید. هرگز فراموش نکنید که شما مستحق پاداش مناسب برای کار خود هستید. در 4 دسامبر، برای شهرت (یا حداقل توجه شایسته یا افزایش فالوور) آماده شوید. پذیرای پیشنهادهای کاری از حلقه اجتماعی خود باشید. با وجود اینکه تا 30 دی ماه به خصوص در نیمه اول سال با مشکلاتی روبه‌رو شدید، اما بعد از اردیبهشت در شرایط مالی بهتری خواهید بود.

طالع بینی برج ماهی 2023 (فال اسفند ماه)

طالع بینی ماهی 2023: شما به یک رویاپرداز معروف هستید. با این حال، در سال 2023، مزایای تعلیق را خواهید دید. در حالی که بقیه در حال برنامه ریزی برای تعطیلات تابستانی خود هستند، شما ترجیح می دهید پول های خود را برای یک روز بارانی پس انداز کنید و از سفر طولانی تر برای تعطیلات یا اقامت کوتاه تر صرف نظر کنید. ممکن است متوجه شوید که می توانید با ساخت داربست های قوی تر به ارتفاعات جدیدی برسید. سر شما در ابرها نخواهد بود، اما منظره زیبایی خواهید داشت. نشانه های حوت بالاخره می توانند رویاهای خود را برآورده کنند.

وقتی صحبت از عشق به میان می آید، سال 2023 از شما می خواهد که ادامه دهید و گفتگوهای سختی داشته باشید. به عنوان آخرین علامت زودیاک، اغلب از شما به عنوان عاقل ترین علامت ستاره یاد می شود. به همین دلیل است که باید بدانید که مکالمات تعیین کننده رابطه هر چه بیشتر به تعویق بیفتید استرس زا تر می شوند. در مورد دوستی هایتان، امسال زیاد درگیر کارهای زندگی عاشقانه خود نشوید که از آنها غافل شوید. امسال همچنین شما را تشویق می‌کند که تعارفات حرفه‌ای را بپذیرید (که ممکن است برخی از آنها برای شما پیش بیاید) و تصدیق کنید که از شهرت و شناخت لذت می‌برید، حتی اگر آخرین و عاقل‌ترین علامت زودیاک باشید.

نشانه های برج ماهی که از جمله نشانه هایی هستند که در سال 2023 لبخند می زنند، می توانند در زندگی کاری به هدف خود برسند. آنها این فرصت را خواهند داشت تا استعدادها و ایده های متفاوت خود را نشان دهند. ممکن است ترفیعی را که برای مدت طولانی دنبالش بوده اید دریافت کنید. امسال با حمایت مالی و معنوی که از خانواده خود دریافت می کنید، زندگی شغلی شما رشد خواهد کرد. در نیمه دوم سال، می توانید تغییراتی در محل کار خود ایجاد کنید، به عنوان مکان به منطقه یا شهر دیگری بروید. می توانید با افراد جدیدی که ملاقات می کنید وارد پروژه های مشترک شوید و پیشنهادهای شغلی جدیدی دریافت کنید. به خصوص تاریخ 7 مارس 2023 و 4 ماه آینده برای شما بسیار مهم است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید