18:27 , 1403/4/19
کد خبر: 000057236
بازدید: 1143
غيبت حسيني در اولين تمرين باشگاه استقلال با حضور نکونام

تمرینات استقلال برای فصل جدید، امروز صبح در حالی آغاز شد که سیدحسین حسینی، کاپیتان باتجربه این تیم، در آن حضور نداشت. غیبت حسینی در تمرین، تعجب و پرسش‌های زیادی را برانگیخته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,تمرینات استقلال برای شروع فصل جدید، از عصر امروز و در کمپ مرحوم حجازی آغاز می‌شود. انتظار می‌رود که تعداد بازیکنان حاضر در نخستین جلسه تمرینی، بسیار کم باشد و ستاره‌های مطرح و اصلی آبی‌ها در تمرین امروز غایب خواهند بود.

از آنجایی که دو تاریخ قبلی که برای آغاز تمرینات بدون نتیجه سپری شده بود، نکونام تصمیم گرفت طلسم استارت برای فصل جدید را بشکند و حتی با چند بازیکن اندک تمرینات را آغاز کند تا رفته رفته، سایر بازیکنان نیز با اتمام تعطیلات و تمدید قرارداد، به دیگر نفرات اضافه شوند.

حسینی

یکی از بازیکنان مهم و کلیدی استقلال که وضعیت نامشخصی دارد، سیدحسین حسینی است. بازیکنی که به گواه بسیاری از کارشناسان، مرد سال فوتبال ایران در فصل گذشته بود و با نمایش‌های درخشان، توانست بیشترین کلین شیت را در لیگ برتر به ثبت برساند، برخلاف تصورها، امروز راهی کمپ حجازی نخواهد شد تا وضعیت او و دروازه استقلال، مبهم‌تر از قبل باشد.سیدحسین یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد و با وجود تمام درخشش‌های حسینی در فصل قبل و عملکرد خوبی که او داشت، هلدینگ خلیج فارس در اقدامی عجیب، یک آفر رسمی برای سنگربان اهل بوسنی به نام ودران کیوسفسکی ارسال کرد و حالا وضعیت این گلر باید تعیین تکلیف شود.

شایعاتی درخصوص مشکلاتی برای ادامه همکاری حسینی با استقلال مطرح شده بود ولی هیچ نامه مکتوب یا اطلاعیه رسمی از سوی باشگاه به دست حسینی نرسیده و این بازیکن نیز از آنجایی که با تیم قرارداد دارد، امروز راهی محل تمرین می‌شود تا در جریان اتفاقات رخ داده طی هفته.های گذشته قرار بگیرد.

حسینی

جذب گلر خارجی به هیچ وجه مورد استقبال هواداران استقلال قرار نگرفته و بخاطر همین فشارها، مدیران باشگاه در تلاش هستند تا ودران کیوسفسکی را به صورت قرضی و یا دائمی به تیم دیگری در لیگ برتر واگذار کنند و با رفع مشکلات موجود، یک فصل دیگر نیز به همکاری با کاپیتان تیم ادامه دهند.حالا نیز تمرینات استقلال برای فصل جدید در شرایطی آغاز می‌شود که سیدحسین حسینی راهی کمپ حجازی نخواهد شد. ابتدا تصور می‌شد که کاپیتان آبی.ها راهی محل تمرین استقلال شود تا به صحبت با جواد نکونام بپردازد و در جریان برنامه‌های سرمربی آبی.ها برای دروازه تیم قرار بگیرد ولی این اتفاق رخ نخواهد داد.

در حال حاضر و با احتساب گلر اهل بوسنی، استقلال پنج دروازه.بان دارد و قطعا باید حداقل دو گلر از لیست تیم کنار گذاشته شوند که هواداران استقلال به هیچ وجه تمایلی به جدایی سیدحسین ندارند و خواستار ادامه همکاری با کاپیتان خود هستند. باید دید بالاخره چه زمانی جواد نکونام و یا فرشید سمیعی به شفاف سازی درخصوص شرایط دروازه تیم می.پردازند. وضعیتی که به هیچ وجه مورد قبول طرفداران تیم نیست.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید