غذاهای رژیمی

بسیاری از افرادی که می خواهند وزن کم کنند از این موضوع گله دارند که نمی توانند رژیم غذایی مناسبی پیدا کنند. اگرچه بسیاری از برنامه‌های رژیم غذایی «افسانه‌ای» وجود دارند که ادعا می‌کنند به راحتی وزن کم می‌کنند اما کاهش یا حفظ وزن دشوار است.

چربی دور کمر و شکم با مصرف بیش از حد کالری افزایش می یابد و باعث چاقی شکمی می شود. چربی شکمی که به دلیل تغذیه نامتعادل و ناسالم، زندگی راکد، افزایش سن و عوامل ژنتیکی ایجاد می شود، به مرور زمان خطرناک می شود.

بادام هندی بومی آمریکای جنوبی، به ویژه برزیل است که توسط استعمارگران به آفریقا و هند معرفی شد. شما هم تصور می‌کردید بادام هندی بومی هند است در واقع اینطور نیست بادام هندی بدلیل شکل ظاهریش به بادام هندی معروف است.

در این مقاله دستور پخت انواع غذای کم کالری برای شام را گردآوری کرده ایم. در ادامه غذاهای کم کالری خوشمزه و رژیمی را به شما معرفی می کنیم.

پوره سیب زمینی یک غذای سیر کننده و مقوی است که می توانید با خیال راحت در رژیم غذایی خودتان از آن استفاده کنید و با کمی تغییرات می توانید به سادگی یک پوره سیب زمینی رژیمی خوشمزه داشته باشید.

کباب گوشت و کدو سبز یک غذای خوشمزه و کم کالری محسوب می شود ، اگر این غذای خوشمزه را بدون نان ودر مقدار کم میل نمایید یک شام رژیمی کامل محسوب می شود.