08:36 , 1403/3/17
کد خبر: 000050243
بازدید: 1207
عکس خاص منوچهر هادی در استادیوم

منوچهر هادی با به اشتراک گذاشتن عکسی به خوب بودن حالش بعد از طلاق از یکتا ناصر اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا به نقل از نمناک، منوچهر هادی کارگردان معروف و همسر سابق یکتا ناصر که پس از جنجال خبری ماجرای حضانت فرزندشان این روزها در سکوت و آرامش به سر می برند، در صفحه خود استوری جدیدی را منتشر نمود که مورد توجه قرار گرفت.  

یاسمن شاه حسینی همسر پدرام کریمی مجری تلویزیون عکسی از پسرش آیین در کنار منوچهر هادی منتشر نمود و نوشت:

اولین تجربه ی حضور آیین در استادیوم آزادی در کنار پدر و عمو منوچهر جانش

عکس خاص منوچهر هادی در استادیوم

منوچهرهادی که برای تشویق تیم محبوبش مقابل مس رفسنجان با سایر هنرمندان چون پژمان بازغی، علی ضیا، محمدرضا حسینیان، بهرنگ علوی، سپند امیر سلیمانی، حسین رفیعی، محسن خلیلی، علیرام نورایی علی لهراسبی، ،راستاد،امیر مقاره، پدرام کریمی و...حضور داشت، عکس خود در کنار آیین را استوری کرد، در این استوری منوچهر هادی در حال عکس گرفتن از آیین کریمی است.

منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان 28 مرداد 1351 در تهران متولد شد، پدر او در سال 63 و در جنگ ایران و عراق به شهادت رسید و منوچهر هادی فرزند شهید است. کارگردان سریال عاشقانه فرزند هفتم خانواده است و در خانواده ای پرجمعیت 11 نفره ای متولد شد و 5 خواهر و سه برادر دارد.

 

منوچهر هادی و یکتا ناصر 20 اسفند 1394 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و یکسال بعد از ازدواجشان در 22 آذرماه سال 95 صاحب دختری به نام سوفیا شدند، زندگی این دو هنرمند دوام چندانی نداشت و سرانجام سال گذشته از یکدیگر جداشدند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید