15:29 , 1403/3/20
کد خبر: 000050704
بازدید: 1147
عنوان دومین بازیکن برتر ادنوک لیگ برای ستاره ایرانی!

قایدی در اوج افتخار؛ ستاره ایرانی نایب قهرمان فوتبال فانتزی امارات شد!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا,مهدی قایدی، مهاجم ایرانی شباب الاهلی، درخشش خود در زمین فوتبال را به دنیای فانتزی هم کشاند و عنوان دومین بازیکن برتر فوتبال فانتزی فصل گذشته ادنوک لیگ امارات را از آن خود کرد.

این خبر پس از پایان فصل ادنوک لیگ و قهرمانی تیم الوصل منتشر شد. سایت رسمی فوتبال فانتزی امارات اقدام به معرفی برترین بازیکنان این رقابت‌ها کرد که نام قایدی در میان آنها به چشم می‌خورد.

فوتبال فانتزی در امارات طرفداران زیادی دارد و هزاران نفر در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند. در این بازی، هر شرکت کننده باید با بودجه‌ای مشخص، تیمی از بازیکنان واقعی لیگ را انتخاب کند. بازیکنان بر اساس عملکردشان در زمین امتیاز می‌گیرند و تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، برنده می‌شود.

فابیو لیما، مهاجم برزیلی الوصل، با 17 گل زده و 203 امتیاز، عنوان بهترین بازیکن فوتبال فانتزی را به دست آورد. اما قایدی با عملکرد درخشان خود در طول فصل، در رده دوم این رده‌بندی قرار گرفت و نشان داد که یکی از ستاره‌های آینده‌دار فوتبال امارات و ایران است.

قائدی

این افتخار برای قایدی و فوتبال ایران ارزشمند است و نشان می‌دهد که او نه تنها در زمین فوتبال، بلکه در دنیای فانتزی هم می‌تواند بدرخشد. قایدی در این فصل از ادنوک لیگ 10 گل به ثمر رساند و 7 پاس گل نیز برای هم‌تیمی‌های خود مهیا کرد. او با عملکردی که در زمین و دنیای فانتزی داشت، بار دیگر نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جوان فوتبال ایران شناخته شد.

بدون شک قایدی در آینده‌ای نه چندان دور می‌تواند به افتخارات بزرگ‌تری دست پیدا کند و نام خود را در تاریخ فوتبال ایران جاودانه کند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید