15:11 , 1403/3/21
کد خبر: 000050825
بازدید: 1142
عشق ابدی فلیکس به بارسا

فلیکس: عاشق بارسلونا هستم و آرزوی ماندن دارم!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,ژوائو فلیکس، ستاره پرتغالی بارسلونا، بار دیگر بر علاقه خود به این تیم تاکید کرد و گفت که آرزوی ماندن در این باشگاه را دارد.

فلیکس که در تابستان سال گذشته به صورت قرضی از اتلتیکو مادرید به بارسلونا پیوست، در این فصل عملکردی متغیر داشت، اما درخشش او در برخی از بازی‌ها و تعهدش به تیم، نظر هواداران و کادر فنی را جلب کرده است.

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، اخیرا اعلام کرد که تمایل به ادامه همکاری با فلیکس دارد و هانسی فلیک، سرمربی جدید این تیم نیز او را در برنامه‌های خود می‌بیند.

با این حال، بارسلونا به دلیل مشکلات مالی قادر به پرداخت رقم فسخ قرارداد فلیکس نیست و به دنبال راه حلی برای تمدید قرارداد قرضی او است.

فلیکس در مصاحبه‌ای جدید با ابراز علاقه به ماندن در بارسلونا گفت: "من عاشق بارسلونا هستم و امیدوارم بتوانم در این تیم بمانم. بعید می‌دانم در برنامه‌های سرمربی اتلتیکو جایی داشته باشم و از فصل اول حضورم در بارسا راضی هستم. از این انتقال پشیمان نیستم چون رویایی که در دوران کودکی داشتم را به حقیقت تبدیل کردم."

فلیکس

این صحبت‌ها امیدواری‌ها برای ماندن فلیکس در بارسلونا را افزایش می‌دهد و باید منتظر ماند و دید که در نهایت چه تصمیمی برای آینده این بازیکن گرفته خواهد شد.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید