11:11 , 1402/3/6
کد خبر: 000025441
بازدید: 1369
عروسی در سفینه فضایی/ مردم تعجب کردند+ تصاویر

سفینه نپتون، با یک سرعت تقریباً 20 کیلومتر بر ساعت، افراد را از سطح زمین به ارتفاعی بلند می‌برد.

به گزارش خبرنگار فناوری ایونا، اگر از عروسی گرفتن روی زمین خسته شده اید، یک شرکت مسافرتی فضایی در نظر دارد به شما فرصتی ارائه دهد تا مراسم عروسی تان را در حالی برگزار کنید که از فضا به زمین نگاه می‌کنید و در عین حال از آن لحظات شاد جشن عروسی خود لذت ببرید.

شرکت "اسپیس پرسپکتیو" با ایده‌ای نوآورانه در راستای ساخت لحظاتی فراموش نشدنی برای زوج‌های جوان فعالیت می کند. آن‌ها زوج های جوان را در مدار زمین با استفاده از یک بالون با پنجره‌های بزرگ، قرار می دهند تا بهترین مناظر و چشم‌انداز سیاره زمین را برای آنها فراهم سازند. این تجربه، بی‌نظیر و به یادماندنی خواهد بود!

اسپیس پرسپکتیو عروس دامادها را به فضا می برد

درباره انتظارات مردم نسبت به سفر فضایی، "جین پوینتر"، یکی از بنیانگذاران شرکت "اسپیس پرسپکتیو"، در گفتگو با وب‌سایت "کول داون" اظهاراتی ارائه داد. او اعلام کرد که تعداد زیادی از افراد در لیست انتظار برای این سفر فضایی قرار دارند. این شرکت تضمین کرده است که سفر به فضا و کشف نپتون، تجربه‌ای دلپذیر و خاطره‌انگیز را برای جوانان تازه عروس و دامادها ارائه خواهد کرد.

با توجه به توضیحات موجود در وب‌سایت شرکت "اسپیس پرسپکتیو" و گزارشات منتشر شده مشخص شده است که سفینه نپتون افراد را با سرعتی تقریباً 20 کیلومتر بر ساعت از سطح زمین به فضا بالا می‌برد. این سفر فضایی برای هر شخصی که قادر به پرواز با هواپیماهای معمولی است، به صورت ایمن قابل دستیابی است.

شرکت، "اسپیس پرسپکتیو"، با استفاده از بالون‌های فضایی بدون استفاده از موشک یا ردپای کربن و با حرکتی که به وسیله هیدروژن تجدیدپذیر تأمین می‌شود، سفینه فضایی نپتون را به فضا می‌برد. این بالون‌ها حامل کپسول‌هایی هستند که زوج‌ها می‌توانند در آنها جا بگیرند و از ارتفاع‌های مختلف، زیبایی‌های زمین را مشاهده کنند.

پوینتر در خصوص ایمنی سفینه فضایی نپتون در برابر بالون فضایی، توضیحاتی ارائه نمود که نشان می‌دهد این سفر فضایی با سایر سفرهای فضایی تفاوت اساسی در مورد ایمنی دارد.

او بیان می‌کند: "به طور متفاوت از سایر فضاپیماها که محفظه خدمه آنها در اواخر پرواز از یک سیستم پروازی جداگانه جدا می‌شود و به سیستم پروازی دیگری منتقل می‌شود، در سفینه فضایی نپتون، کپسول در طول کل مدت پرواز از زمان بلند شدن تا فرود، به بالن فضایی متصل می‌ماند و یک پرواز آرام و پیوسته را فراهم می‌کند."

اما وینسنت باچت، مدیر ارشد و مهندس توسعه در شرکت "اسپیس پرسپکتیو"، به پنجره‌های نپتون که او را به عنوان "بزرگ‌ترین پنجره‌هایی که در پروازهای فضایی استفاده می‌شوند" توصیف کرد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید