16:14 , 1403/3/20
کد خبر: 000050710
بازدید: 1211
عذرخواهی مهاجم تیم استقلال با تاکید بر سابقه اخلاقی

مهرداد محمدی از اهالی فوتبال عذرخواهی کرد: "اشتباه کردم و تحت فشار بودم!"

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,مهرداد محمدی، مهاجم استقلال، به خاطر صحبت‌های تند و زننده‌ای که بعد از بازی با پیکان بر زبان آورد و منجر به محرومیت او شد، از طرفداران و اهالی فوتبال عذرخواهی کرد.

محمدی که در این دیدار از سوی داور مسابقه با کارت قرمز اخراج شده بود، پس از بازی در مصاحبه‌ای جنجالی به شدت از عملکرد داوری انتقاد کرد و الفاظی را به کار برد که منجر به محرومیت 6 جلسه‌ای او از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد.

او با بیان اینکه "بعد از بازی واقعاً تحت فشار بودم. حق ما قهرمانی بود. اصلاً قصدی برای مصاحبه نداشتم و از شدت عصبانیت و ناراحتی فقط می‌خواستم سوار ماشین شوم و به خانه بروم اما خبرنگاران محترمی که آنجا حضور داشتند اصرار کردند و من هم از سر عصبانیت و به‌خاطر فشارهای روانی که رویم وجود داشت، آن حرف‌ها را زدم که کاملاً اشتباه بود."، از طرفداران و اهالی فوتبال عذرخواهی کرد.

بهترین گلزن استقلال در فصل گذشته لیگ برتر در ادامه گفت: "سابقه من پاک پاک است و همه می‌دانند که همیشه اخلاق و ادب را رعایت می‌کنم اما متأسفانه اتفاقاتی که آن شب رخ داد، باعث شد چنین واکنشی نشان دهم که اصلاً درست نبود و از این بابت، از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و هواداران فوتبال عذرخواهی می‌کنم."

او با تاکید بر اینکه "در شخصیت من نیست که اینطور حرف بزنم. شما هیچ‌وقت از من بدرفتاری چه در زمین و چه در خارج از زمین ندیده‌اید. از حاشیه بدم می‌آید و به‌خاطر همین کمتر می‌بینید که حرف بزنم. به طور قطع دیگر چنین اتفاقی تکرار نمی‌شود. باز هم از همه عذرخواهی می‌کنم."، ابراز امیدواری کرد که در آینده چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

محمدی

محمدی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به نایب قهرمانی استقلال در لیگ برتر، گفت: "امیدوارم همیشه عدالت رعایت شود و تلاش‌های یک تیم اینگونه هدر نرود. ما مستحق قهرمانی بودیم و اگر بعد از بازی ناراحت شدیم، یک بخشی به‌خاطر تلاش‌های خودمان بود و بخش عمده‌اش به‌خاطر ناراحتی هواداران. کلاً فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و شرمنده هواداران شدیم."

او در پایان با بیان اینکه "برای فصل جدید انتظار هواداران از تیم زیاد است و امیدوارم با حمایت هواداران و مالکان جدید و‌ مدیریت باشگاه اتفاقات خوبی را هم در لیگ نخبگان و هم لیگ برتر و جام حذفی برای تیم و هوادارانمان رقم می‌زنیم."، ابراز امیدواری کرد که استقلال در فصل جدید بتواند عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارد.

محمدی همچنین اعلام کرده که قصد دارد با اعتراض به کمیته استیناف رای خود را بشکند. باید دید بعد از تجدید نظر خواهی نظر اعضای استیناف درباره محرومیت سنگین این بازیکن چیست.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید