23:46 , 1402/8/29
کد خبر: 000036589
بازدید: 1157
عدم اجازه خروج به آزاده صمدی از کشور ماجرا چیست ؟

عدم اجازه خروج به آزاده صمدی از کشور ماجرا چیست ؟ اطلاعات کامل را در ادامه مطلب بخوانید.

به گزارش خبرنگار قضایی ایونا، عدم اجازه خروج به آزاده صمدی از کشور ماجرا چیست؟ گزارش کامل را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

تعدادی از رسانه‌ها گزارش دادند که آزاده صمدی، بازیگر سینما، که قصد شرکت در یک فستیوال در هند را داشت و در تاریخ ۲۹ آبان برای سفر به این کشور آماده شده بود، با توقیف پاسپورت مواجه شده و مجوز خروج از کشور را نگرفته است.

هنگامی که آزاده صمدی به فرودگاه رفته بود، مدیرعامل خبرگزاری میزان اعلام کرد: از پیش به خانم آزاده صمدی اطلاع داده شده بود که ممنوع‌الخروج است.

چند ساعت بعد، مدیرعامل خبرگزاری میزان در یک پیام در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد: «ممنوع‌الخروجی از پیش به خانم آزاده صمدی اطلاع داده شده بود و او با اطلاع از این ممنوع‌الخروجی به فرودگاه مراجعه کرده است. حتی کارگردان فیلم سینمایی «عزیز» که همراه وی بوده، شب گذشته از دستگاه‌های مسئول درخصوص وضعیت ممنوع‌الخروج او سوالاتی مطرح کرده است.»

به گزارش خبرگزاری فارس، دلیل ممنوع‌الخروجی آزاده صمدی به عنوان یک هنرمند سینما به پرونده باز او با موضوع عدم رعایت حجاب در مراسم تشییع یکی از هنرمندان تئاتر کشور بازمی‌گردد.

به گفته این خبرگزاری، آزاده صمدی در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه امسال در جریان مراسم تشییع پیکر رضا حداد، کارگردان معروف تئاتر ایران، با حضور بدون حجاب و با یک کلاه شرکت کرده بود. این حضور غیرمطلوب موجب صدور حکم بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل ارتکاب جرم جرح عفت عمومی از طریق کشف حجاب شد و در نتیجه، قرار جلب برای او صادر شد.

نظر شما






نظرات