20:24 , 1403/3/22
کد خبر: 000051042
بازدید: 1169
عاشق بارسا هستم ولی به رئال نه نمی‌گویم! ❤️🤍

کارلس آلنیا، هافبک اسپانیایی تیم ختافه، در مصاحبه‌ای جنجالی اعلام کرد که اگر پیشنهادی از سوی رئال مادرید دریافت کند، آن را رد نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,زمستان 2021 بود که بارسلونا و ختافه پس از چند روز مذاکره بر سر انتقال کارلس آلنیا به توافق نهایی رسیدند. آلنیا که جایی در ایده‌های رونالد کومان، سرمربی وقت بارسا، نداشت، به‌صورت قرضی راهی ختافه شد و تا پایان فصل به این تیم مادریدی متعهد شد. 

در قرارداد او هیچ بند خرید دائمی گنجانده نشده بود اما در پایان فصل قراردادش قطعی شد و او در سه سال گذشته برای ختافه بازی کرده است.

آلنیا فوتبالش را از سال 2005 در لاماسیا شروع کرد و در سال 2016 به تیم اول بارسا هم رسید. او بعد از 26 بازی برای تیم اول در نهایت جدا شد.

بارسا

در مصاحبه‌ جدید آلنیا وقتی از او در مورد انتقال احتمالی به رئال سوال شد، او با خنده گفت: «سوال جالبی است. همه می‌دانند که من از وقتی خودم را شناختم، هوادار بارسا بودم ولی اعتراف می‌کنم که به پیشنهاد رئال نه نخواهم گفت. رئال باشگاه بزرگی است و هرگز نمی‌توان پیشنهادش را رد کرد. در نهایت من همیشه دوست دارم در یک باشگاه بزرگ بازی کنم.»

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید