22:31 , 1402/8/29
کد خبر: 000036563
بازدید: 1157
صهیونیست ها عامل قتل داریوش مهرجویی شناخته شدند

کارگردان سینما: مهرجویی به هیچ وجه حاضر نشده بود در جریان تظاهرات پارسال و تشنج‌هایی دیگری که در طول سال گذشته رخ داد همراهی کند حتی در پاریس هم حاضر نشده بود با چنین افرادی هم سخنی کند.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایونا به نقل از افکار نیوز، بهروز افخمی، کارگردان سینما و تلویزیون، در برنامه "به افق فلسطین" اظهاراتی درباره امکان ارتباط قتل داریوش مهرجویی با رژیم صهیونیستی داشته است.

افخمی ابراز کرده است: "امیدوارم خیال‌بافی و اشتباه کرده باشم، ولی قرائنی درباره ارتباط میان قتل داریوش مهرجویی و همسرش با صهیونیست‌ها وجود دارد و از زمان قتل تا به حال بیشتر هم شده است."

افخمی به برخی از قرائن اشاره کرده و اظهار کرده است: "چیز‌هایی شنیده بودم درباره بعضی از قرائنی که مثلاً تبلیغات شدیدی علیه افغانستانی‌ها در ایران حدود یک ماه پیش از قتل داریوش مهرجویی و همسرش شروع شده بود که به نظر مشکوک می‌آمد."

او ادامه داده و اظهار کرده است: "مهرجویی به هیچ وجه حاضر نشده بود در جریان تظاهرات پارسال و تشنج‌هایی دیگری که در طول سال گذشته رخ داد همراهی کند حتی در پاریس هم حاضر نشده بود با چنین افرادی هم سخنی کند."

به گفته افخمی، مهرجویی ناامید شده بود و به سوژه‌ای تبدیل شده بود که می‌خواهد مستقل باشد و احتمالاً مورد تهدید قرار گرفته بود.

او اظهار کرد: "یکی دیگر از قرائن این است که وقتی جنگ غزه شروع شد باید به شکلی اخبار عمومی داخل ایران را منحرف می‌کردند و احتمال دارد دستگیری قاتلان هم جزئی از برنامه بوده و از ابتدا هم قرار بوده آن‌ها گیر بیفتند."

این اظهارات افخمی به دنبال قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر آمده‌اند. داریوش مهرجویی نویسنده و کارگردان مشهور ایرانی به همراه همسرش در منزل خود به قتل رسیدند.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید