10:16 , 1403/2/27
کد خبر: 000048045
بازدید: 1136
شوک ناگهانی به استقلال

اینطور که معلوم است ۳ بازیکن استقلال در بازی رفت قطعاً در بازی برگشت غایب خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از منیبان، تیم استقلال در بازی رفت مقابل نساجی مازندران با ترکیب اولیه سید حسین حسینی، کوین یامگا، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، صالح حردانی، آرش رضاوند، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، سید ابوالفضل جلالی، پیمان بابایی و گوستاوو بلانکو به میدان رفت و در پایان نیز موفق شد حریف خود را با نتیجه ۴ بر صفر از پیش رو بردارد.

جواد نکونام سرمربی این تیم در آن دیدار ۵ تعویض انجام داد. او در بین دو نیمه زبیر نیک نفس و پیمان بابایی را از میدان خارج کرد و سعید مهری همراه با مهرداد محمدی را به میدان فرستاد. گوستاوو بلانکو در دقیقه ۵۹ جای خود را به آرمان رمضانی داد. در دقایق ۷۳ و ۸۳ نیز به ترتیب به جعفر سلمانی به جای سید ابوالفضل جلالی و سامان تورانیان به جای کوین یامگا در ترکیب استقلال به میدان آمدند.

حالا و با توجه به جراحت چشم کوین یامگا، همچنین مصدومیت مهدی مهدی‌پور از ناحیه ربات صلیبی و جدایی سعید مهری در فصل نقل و انتقالات زمستانی از جمع آبی پوشان این سه بازیکن جزو نفراتی هستند که در بازی برگشت استقلال مقابل نساجی مازندران قطعا به میدان نخواهند آمد.

یادآور می شود؛ هرچند که هنوز در رابطه با حضور آرمین سهرابیان در ترکیب اصلی استقلال در بازی سه‌شنبه هفته آینده مقابل نساجی نیز اما و اگرهایی وجود دارد اما ممکن است در این حد فاصل سهرابیان نیز به شرایط بازی برسد.

ناگفته نماند؛ دیدار تیم‌های استقلال و نساجی مازندران در ساعت ۱۹:۴۵ سه‌شنبه یکم خرداد در ورزشگاه وطنی قائمشهر آغاز خواهد شد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید